Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn, ha küldök sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn, ha küldök sok lánynak, külön névre szóló, jól megfogalmazott leveleket, akkor miért nem hajlandóak akkor sem visszaírni, ha odaírom a végére, hogy nem vétek, ha visszaírsz, nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés
Mintha nem is lennének hajlandóak erre, holott kijelzi a rendszer, hogy elolvasták az üzenetet. Nem értem. Egyébként átlagos külsejű, de jó beszélőkészséggel rendelkező 28 éves srác vagyok. Szeretek beszélgetni mindennel lányokkal, de valamiért társkeresőn (másra kevés időm van), mintha nem is léteznék, észre sem hajlandóak venni, akármit is írok, akármilyen szépen, akármilyen formában és megfogalmazásmódban. Elkeserítő.
2013. dec. 17. 20:09
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Valóban, ha érződik a leveleden, hogy legalább te válaszolj már, mert eddig senki nem tette meg, akkor az nem mutat túl jól.

Ha nem vagy helyes a képen, inkább ne is tedd fel.

Én is így jöttem össze a férjemmel, de akkor még nem volt olyan egyszerű a képfeltöltés, így a profilok 80 %-án nem volt kép. Egy hosszabb levelezés után inkább adnak esélyt a lányok egy kevésbé helyes fiúnak is.


Fontos a külső, igen, aki azt állítja, hogy nem, az hazudik. Viszont van, aki nem fotogén, de ennek is vannak fokozatai. Az első srác, akivel leveleztem 3 hónapig tartott, már látatlanban is szerelmes voltam belé, annyira egy hullámhosszon voltunk. Találkoztunk, megijedtem. Szabályosan ciki volt, végig azon imádkoztam, hogy Úr Isten, nehogy már egy ismerős meglásson ezzel az emberrel.

A férjem 2 havi levelezés után küldött képet. Nagyon előnytelen képet. Nem volt rajta csúnya, de kb. úgy nézett ki, mintha azt fontolgatná melyik vonat elé ugorjon. Mégis adtam neki egy esélyt. A való életben egészen más, szerelem volt első látásra mind a kettőnk részéről.

2014. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!