Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jól megfogalmazott társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól megfogalmazott társkereső hirdetésre csak "hogy vagy" "mizu"-kat írnak mit lehet válaszolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tartja őket vissza, hogy ők is írjanak pár sort magukról. Mit szokás válaszolni a hogy vagy, mizu és hasonlókra? Ne vegyem komolyan aki ilyet ír?
2021. máj. 3. 17:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóló koromban, az ilyeneket tiltottam
2021. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ne vegyem komolyan aki ilyet ír?"


Pontosan. Ha valaki nem tesz érdemi erőfeszítést a normális kommunikáció érdekében, akkor ugyanezt ő maga sem érdemli meg.

2021. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
es KERDES NELKUL.
2021. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj semmit. Én is lazán tiltanám az ilyeneket.
2021. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás törlés
2021. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Megsúgom nektek, hogy a nők is kizárólag szia-val indítanak, ha ráírnak egy pasira. Mi mégsem drámázunk emiatt.
2021. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

6: egy normális férfi igenis "drámázna" ezen, ha értelmileg magasabb szinten van, és nem úgy, hogy "hurrá, punci". Én is úgy vagyok vele, hogy akinek ennyire futja, és arra nem képes, hogy megírja, hogy miért akar a másikkal ismerkedni, annak miért törje magát az ember.

Egyébként ideális esetben azt mondanám, hogy írja meg az illető, hogy azért kicsit több energiát fektethetett volna a megszólító levélbe a másik, de tapasztalat az, hogy ilyenkor nemhogy próbálna tanulni belőle a sziázó, hanem átmegy fröcsögő vadállatba. Szóval sztem is a tiltás a "leghatásosabb".

2021. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ja, hurrá punci. Te is ritka szánalmas vagy. Láttad már, milyen nők írogatnak rá a társkeresőkön a férfiakra? Fogalmazzunk úgy, hogy nem véletlen, hogy elkerülték a figyelmem.


De ha esetleg nem lennél nulla szövegértésből, akkor felfogtad volna, hogy én a szokásos kettős mércéről beszélek. Míg megy itt a nagy felháborodás, a nők ugyanúgy egy fikarcnyi energia sem fektetnek bele a indító üzeneteikbe, csak azt valahogy nem tartják annyira rettenetesnek.

2021. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én próbáltam már a nő profilja alapján is indítani beszélgetést. De ugyanúgy nem jött válasz. Pedig egyszer még a "Megkérdezhetem hol vetted a bakancsod?" kérdéssel is indítottam (szóval tényleg "extrém" nem szokványos dolgokat is próbáltam írni már). Szerintem ha tetszel neki mindegy mit írsz, a "kő' kóla?" üzenetre is válaszolni fog. Ha pedig nem , akkor mindegy mit írsz, akkor sem.

Néha nem értem, mire vágynak egy első üzenetben? Tényleg azt kéne írnom, hogy "Szia, xy vagyok, vállalkozó, ketrecharcos, éhező gyerekeken segítő világutazó maratoni futó. Világkörüli utazásomhoz keresek társat." Ezt hiányolják?

2021. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os. Én nem úgy írtam rá a nőkre hogy "szia mizu meg szia hogy vagy". Normálisan hogy szia vagy helló mit csinálsz éppen meg hogyan telik a napod sőt valamelyiket a hobbijáról is kérdeztem és mégsem írt vissza. Akkor ezek után ne drámázzunk?!!
2021. máj. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!