Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből állna, ha társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből állna, ha társkeresőn egy szépen megfogalmazott, közhelyektől, nyálas fordulatoktól, obszcenitástól és helyesírási hibáktól mentes levélre mondjuk válaszolnának? Akár egy olyat, hogy "bocsánat, nem egymást keressük"

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nem jöhet be mindenki, semmi gond. Azt viszont nem értem, hogy miért nem lehet alapvető udvariasságot tanúsítani embertársaink iránt. Nem kell köntörfalazni, nem kell indokolni, nem kell semmit - de annyit azért megérdemel a normálisan próbálkozó, hogy egy párszavas, nemleges választ kapjon.
2018. dec. 10. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom, férfi vagy. Na, most képzeld magad egy nő helyébe. Még egy átlagosabb kinézetű nő is tucatnyi levelet kap a társkeresőkön, ezekre pedig nyilván nincs ideje, hogy egyesével elolvassák az üzeneteket, arra meg végképp nincs, hogy egyesével válaszoljanak. A sok kérő közül pedig nyilván a legjobb kinézetű pasikkal fog szóba állni.


Én is rohanó életet éljek, sokszor még a családtagjaimmal sem tudok sokat beszélni, nemhogy még esetleg full idegen embereknek írogassak.

2018. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, hogy ennyiből lehet következtetni a nememre. Tehát akkor a nőknek könnyebb az ismerkedés?
2018. dec. 10. 17:48
 3/19 anonim ***** válasza:
8%

Nem kell ráfeszülni kérdező. Leírod szépen notebadba, hogy "sziamizu ?", "Lenne kedved hörpinteni egy kw-t valahol ?", "Tetszik a rágóizmod." és ezeket felváltva ctrl + c, ctrl + v. Majd amelyik válaszol legalább annyit, hogy anyád, abba már lehet ennél komolyabb energiákat is fektetni. :D

32/f

2018. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
13%

NE! Ne képzeld magad a helyükbe, ők sem képzeli magukat a tiédbe. Szólítgasd csak meg őket, aztán amelyik reagál, azzal foglalkozz, a többit meg szard le.

32/f

2018. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Már letöröltem magam a tarskeresőkről, mert meguntam, hogy apám korabeliek, meg papucsoknis traktorjanik irogattak napi 30 levelet úgy, hogy a levelükből nyilvanvaló volt, hogy el sem olvasták az adatlapom, csak a fotómat nézték meg. Lehet, hogy te vagy az üdítő kivétel, de az a helyzet, hogy a 30. "rohajd meg te r..., hogy nem kellek dugni" válasz után, amit kaptam a normális hangvételű nemet mondásomra,már nem érdekelt hogy mindegyiknek válaszoljak. Végül letöröltem magam és élőben sokkal normálisabban tudtam ismerkedni.
2018. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azokban a ritka esetekben, amikor kaptam elutasító választ, sok sikert kívántam, és ennyi. Valahogy kétlem, hogy bunkósággal a lehetséges bunkóság elébe menni bármivel is nemesebb volna, mint "csak úgy" bunkónak lenni.

Nekem nincs lehetőségem élőben ismerkedni, ezért maradtak a társkeresők. Vagyis ezt gondoltam annak idején. Igazából az zavar kevésbé, hogy elutasítanak. Senki nem tehet az ízléséről, én sem. Sokkal bántóbb, hogy ennyire bunkók az emberek.

De valószínűleg én is törlöm magamat.

2018. dec. 10. 18:07
 7/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Teljes mértékben tudom osztani a tapasztalataidat és maximum csak az együttérzésemet fejezhetem ki irányodba.

(Bőven tisztában vagyok azzal, hogy minimálisan grafomán vagyok, de igyekszem nem kilométeres bemutatkozást faragni, mert tudom az sem jó! :D)


És a hab a tortán, amikor matchelsz valakivel (nem tinder) és ráírsz valami frappánsat (tényleg igyekszel ott is egyedi szöveget megfogalmazni) éééés nem válaszol... :)


Nálam is nehéz a párkeresés, mert elköltöztem Pestről a nyáron és most itt halott minden... (itt: Velencei-tó környéke). Legközelebbi nagyobb város ugye Székesfehérvár... ~~Nyár elején összeismerkedtem (leköltözésem előtt picivel) egy hölggyel (neten kerestem már célzottan a régióban előre), de október végén sajna vége lett a történetnek.


(Off-topic: Tényleg annyira furcsa a lüktetés után (sok-sok nyaraló) néha ha sétálok a házak között, de akár a partra letévedve, olyan mintha egy lightos Walking Dead rész közepébe csöppenne az ember, nagy a kontraszt nyárhoz képest. :D)


Én is pedzegetem, hogy letörlöm magamat mindenhonnan, de még adok neki egy esélyt, hátha lesz valami...


40F

2018. dec. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Pedíjjeg ércsed meg, hogy te is tutira egy elmebeteg zaklató vagy!!41 :(


Mondjuk van pár dolog, amit nem teljesen értek:

- vajon mit írnak azok, akikkel végül elmennek randizni, majd annyira parasztul viselkednek, hogy utána a leányok idejönnek sírni róla?

- vajon észreveszik-e valaha, hogy ezzel az ignorálós hozzászólással pont a normális levelet írók tűnnek el?

- vajon mi lehet olyan fontos, hogy ne legyen napi 10 perce ezzel foglalkozni, és ha tényleg ennyire nincs ideje, akkor hogy akar kapcsolatot összehozni?

- vajon a csoda női ítélkezőmágia miért nem képes kiszűrni azokat, akik tényleg gyökér módon reagálnának egy elutasítólevélre?


Hjajj, a tudomány még nem elég fejlett ezekhez a kérdésekhez :(

2018. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor a nőknek könnyebb az ismerkedés?"


Naná, hogy könnyebb. Jézusom, bmeg, te hány éves vagy? Hogy nem jöttél még erre rá? Nem tűnt még

2018. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
fel neked, hogy egy átlagos férfinak ma vért kell hugyoznia ahjoz, hogy nője legyen, egy átlag nő meg bármilyen helyre üegy, ahol emberek vannak, le lesz szólítva? Igen, klasszisokkal egyszerűbb nekik. Nem egy szintűek a problémáik a mieinkkel.
2018. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!