Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy kis romantikára vágyom (igen olyan nyálas sz*rra ami a filmekben van) senki nem jön rá mire gondolok?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztaltam a párkapcsolataimban hogy egy pasi sem tudja hogy a csaj néha bekattan és csak az kell amit elképzel. Nem olyan nehéz megoldani hogy megtörténjen csak egy kis szenvedély kéne de mintha ciki lenne ilyesmibe belefogni... Minden pasi ilyen? Vagy létezik még az a fajta csók ami igazán forró és szenvedélyes ami titokban csattan el és elvarázsol? Fúúúúú még én is kiakadok nem szoktam ennyire túlkombinálni hogy hogyan kellene megcsókolni :D Fiúk? Ti hogy álltok?

23/L



2014. aug. 28. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy romantikus alkat, de piknikezni szeretek :) A jó csókhoz meg leginkább a megfelelő hely és pillanat kell. Egy pasi.
2014. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a pici szádat beszédre is használnád? Nem vagyunk gondolatolvasók.
2014. aug. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mond el a barátodnak :D :)
2014. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én olykor néha teszek ilyet, ha szerelmes vagyok szóval nincs ezzel gond.
2014. aug. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az rendben van hogy elmondom de ha ezt megosztom az épp aktuálissal olyan bután jön ki a dolog. És ha nem olyan alkat, nem tudja, hogy erre vágyom, akkor valószínű bénán fog kijönni a dolog. :D De egyébként éppen ez a lényeg! Ne kelljen mondani mert ha valaki magától tudja az az igazi!!!
2014. aug. 28. 10:02
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként volt már olyan rossz randim is amitől a hajam égnek állt. A srác alapból hazudós volt de az hagyján valami szarlében folyó utcasarkon akart lesmárolni és még azt is hozzátette hogy én ezt most meg fogom tenni... :D azt hittem álmodok pocsék volt... :D szal nagyon fontos a hely és az idő miért olyan nehéz ezt megérteni? :D fiúk nagyon figyeljetek erre !!!
2014. aug. 28. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú figyel erre, hogy mikor lenne alkalmas és zavartalan és meghitt a csók.
2014. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem tudom, mit értesz romantikus sz*r alatt, de sejtem :D Nem passzolhat az összes ember öhm... érzékileg, van akinek a lehetőségek jutnak az eszébe ilyenkor, más az érzelmeit fejezi ki, és van aki csak maximálisan élvezni akarja az egészet (szerintem Mi ebbe a csoportba tartozunk). Szóval: biztosan akad megfelelő partner ehhez, csak meg kell találni.


Mondjuk nekem ez eléggé fontos, mert másképp ilyesmiről fantáziálok a kapcsolatom mellett, az meg nem igazán bölcs dolog így. :D (28 N)

2014. aug. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor arról képzelődöm, hogy barátnőm van, 90%-ban ilyen romantikus "szarokon" agyalok, hogy hol, mikor tenném. :D :) 20/F
2014. aug. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
11 50-nél hallod te is ugyanolyan vagy mint én... csúcs hogy nem jön olyan aki mindent tud :D
2014. aug. 30. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!