Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti minden nőnek külön egyedi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minden nőnek külön egyedi megfogalmazott levelet írtok társkeresőn vagy ctrl+c ctrl+v-vel másoljátok a leveleket?

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem, én magamra értve Control+X-et nyomok és amikor kilépek az életbe, akkor Control+V-t, mivel engem nem lehet másolni, csak áthelyezni. :D
2016. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hiteles az adatlapja, mennyire néz ki jól. ahhoz mérten ctrl c átírva 1-2 szót hogy nekem ne legyen unalmas mindig ugyanaz..
2016. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tini koromba ment ez a társkeresőzés, de mikor nem válaszoltak az asszonyok, utána felhagytam vele.

Nekik egyenként írtam a levelet. De a nőcik rá se bagóztak, így hát hagytam az egészet a francba. :D

2016. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Diavolino44 ***** válasza:
20%

Online társkereső a fényképről szól,ha az jó nagyjából bármit írhatsz úgyis kapni fogsz választ, ha az nem jó akkor meg megírhatod a legtökéletesebb nyitólevelet de nem lesz rá reakció.


Amúgy valahol a kettőnek a kombinációja működik ha semleges esetleg a lány véleménye rólad a képek után, akkora a túljelentkezés a nőknél, hogy valamivel ki kell tűnnöd, 2-3 mondatnál többet viszont felesleges szánni rá, mert nem valószinű, hogy vissza fog írni. Azért is érdemes belevinni valami "életet/egyediséget mert rövid időn belül el fognak fogyni a jelentkezők a közeledben, velem is ez történt még Budapesten is, nem tudtam már jóformán kinek írni. S az esélyed csökken plusszba azzal is, hogy a távolság nő, mert egyre messzebb lévő lányokra kell írni.

2016. dec. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mit írsz. Ha legalább olyan jól nézel ki, mint Johnny Depp vagy Ryan Gosling, egy sima sziamizutól is nedvesedni fog a bugyijuk. Ha nem, akkor pedig el sem olvassák a leveledet.
2016. dec. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolhatok? Kb 2,5 éve társkeresőn ismertem meg a barátomat (ő egyedi levelet írt).

Összesen 2 ember írt egyéni levelet, mindkettővel hosszabban beszélgettünk, fentebb mondatomra hivatkozva: egyik ma a barátom :)

Kb 4 olyan levél volt, amire rámondtam, hogy sablon és ugyanazt küldözgeti mindenkinek - végig magáról és a vágyairól ömlengett, a vörös hajamat dicsérte (khm, barna) vagy a macskámat (nincs). Gyönyörű, hosszú levél volt a legtöbb ezek közül, de sütött róla, hogy mindenkinek ezt küldik, semmi érdeklődés a partner iránt vagy esetlen a bemutatkozó szöveg iránt.

A legnagyobb csoportot az alábbiak alkották: "Szia. Ismerkedünk?" És ennyi. Ezt se sikerült SENKINEK helyesen leírnia, annyira se vették a "fáradtságot", hogy átnézzék és ne olyanokat küldjenek, hogy pl "szijjjja ismerkdünk?", nekik hasonló stílusban válaszoltam: "szija, ismerkdjüüüüüüünk!". Valahogy sose válaszolt erre senki...

A másik nagy csoport az ajánlatkérők voltak, akik szexuális tevékenység tarifája után érdeklődtek, de ez nem tartozik ide.

2016. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amennyire megengedi az adatlapja, annyira igyekszem egyedi lenni. Akinél "ismerj meg és megtudod" és hasonlók vannak, azokkal nehéz... ők nem tudom, milyen alapon várnak el egyedi jelentkezőket.
2016. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!