Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi a külsejére fogja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi a külsejére fogja a társkeresőn való sikertelenségét amikor ha egy egyedi levelet irna lehet sikere lenne?

Figyelt kérdés

Szia szimpatikus vagy ismerkedjünk.....és társai szöveg baromi sablon.

Egy átlagos férfi ne csodálkozzon hogy ilyenre nem írnak vissza a nők mert 100másik ilyen levél jön 100másik átlagos pasitól. Mi alapján döntsön a nő? Ha helyes nem vagy akkor marad a jó levél.

Igenis átlagos pasi vagyok de sokan csúnyának mondanak viszont összedobtam egy jó kis levelet és olyan 10 levélből kb 2 re születik válasz


2016. aug. 30. 07:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Az már túl nagy energia befektetés nekik... Ők ingyen akarnak dugni.
2016. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
46%
Amelyik férfi nem néz ki jól, annak a nők el sem olvassák a levelét. Tudom, mert voltam már fent olyan társkeresőn, amelyiken ezt is kijelezte a rendszer.
2016. aug. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Rossz társkeresőn voltál vagy rossz nőkre írtál rá. Nekem eddig az összes megnézte igaz a többség így sem válaszol de azért van aki igen holnap lesz egy csinos nővel randim😉
2016. aug. 30. 07:32
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Akkor te jól nézel ki.
2016. aug. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Valóban relatív a dolog de nem tartozok az ideálba. Kopaszodok tokám van szemüveges vagyok....
2016. aug. 30. 07:38
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Ennek a kérdésnek mi értelme?


Azt akarod, hogy valaki dicsérjen meg és simogassa meg a kis buksidat, mert annyira egyedi vagy, hogy 10-ből 2 levélre kapsz választ? Ügyes vagy, jár a keksz.

2016. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Akkor pedig kamu a kérdés.
2016. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ok nincs több kérdésem igen kamu 😀😀😀😀
2016. aug. 30. 07:46
 9/17 A kérdező kommentje:
Ha neked így jobb akkor kamu.......
2016. aug. 30. 07:46
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

Milyen egyedit írjon? Mi ez a társkereső? Két fénykép beszélget...


Az a baj inkább, hogy a sok hülye csetelésre meg levelezésre használja, ahelyett, hogy ha már ott van, randizna. Ha fénykép alapján OK, sok baj nincs vele, iskola, munka, családi állapot OK, ez két-három nap alatt kiderül, akkor találkozni kell. Onnantól meg kiderül, van-e tovább. Ehelyett heteken át megy a hülye levelezés, itt a gyakorin meg a rinya, hogy ilyenek meg olyanok, két hónapja még ezt írta, három hete meg azt stb. Sok hülye a neten éli az életét a valóság helyett, aztán meg sír, hogy nem talál párt - na ez a bajuk a netes társkeresőknek főleg.


Olyan nőkre/pasikra nem kell vesztegetni az időt, akik levélregényt várnak, mert semmi értelme. Aki kapcsolatot akar, az visszaír, és randizik. A társkeresőkön szerencsére van több ezer, van merítés. A maradékkal nem kell foglalkozni, nem azok között lesz a párod, nyugodj meg.

2016. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!