Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi a külsejére fogja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi a külsejére fogja a társkeresőn való sikertelenségét amikor ha egy egyedi levelet irna lehet sikere lenne?

Figyelt kérdés

Szia szimpatikus vagy ismerkedjünk.....és társai szöveg baromi sablon.

Egy átlagos férfi ne csodálkozzon hogy ilyenre nem írnak vissza a nők mert 100másik ilyen levél jön 100másik átlagos pasitól. Mi alapján döntsön a nő? Ha helyes nem vagy akkor marad a jó levél.

Igenis átlagos pasi vagyok de sokan csúnyának mondanak viszont összedobtam egy jó kis levelet és olyan 10 levélből kb 2 re születik válasz


2016. aug. 30. 07:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
11. Látom nagyon felszínesen látod a dolgot "két fénykép beszélget" ez mindent elmond róla. Isteni szerencse hogy aszért vannak normális nők a társkeresőkön :)
2016. aug. 30. 08:47
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok ronda, egyedi leveleket írok mindig.. semmit se érnek, ha olvasás nélkül kerülnek törlésre.
2016. aug. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező: és ezek közül a normálisak közül hánnyal találkoztál már élőben is? És ha normálisak voltak, akkor miért nem jöttél velük össze?


Aki felmegy egy társkeresőre, az állítson fel magának egy célt szerintem. Használja ki, hogy koncentráltan vannak ott társat keresők, randizzon hetente minimum két-három új emberrel, szánja rá az időt, energiát, pénzt, és majd csak lesz egy jó közte. A cset meg levelezés ingyen van, nem kell hozzá inget sem vasalni, kényelmesebb, de abból nem lesz párkapcsolat sem.

2016. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

" egyedi leveleket írok mindig."


Lehet mégsem annyira egyedi...ami elég is ahhoz hogy megfogd a nőket

2016. aug. 30. 09:08
 15/17 anonim ***** válasza:
37%

A profilt kell normálisan kitölteni, úgyis az alapján döntenek, nem az első levél alapján. A levélben ne legyen helyesírási hiba, és ne legyen túl személyeskedő, intimpistás, szmájlis, hülyegyerekes, akkor működni fog. Tök mindegy, mit írsz egy levélben, ha dr. XY ügyvédnő dr. Gipsz Jaakbra vágyik, akkor ott egy érettségivel semmi esélyed. Ha egy nő havi 600 ezret keres, az nem fog gyári munkásnak semmire sem válaszolni akkor sem, ha Brad Pitt feje van.


Írj rá ezerre inkább, és azzal kettővel, aki válaszol, ha szimpik, beszélj meg randit. Ennyi. A többivel nem kell foglalkozni, másra várnak.

2016. aug. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Írtam nagyon sok egyedi levelet, kipróbáltam sablont is, volt közte már mindenféle...

Reakció 0, és az évek alatt, több mint 1000 levelet küldtem ki.

Egyetlen egy válasz nem érkezett soha. Tudjátok miért?

Mert el sem olvassák a levelet, a képre ránéznek,és ha nem születtél helyesnek,egyből kuka a levél is teljesen mindegy mit írtál bele...

Képzeld el, a való életben is észrevettem,hogy kerülnek a nők élőben is, pedig ugye csak külsőt látnak,szóval akkor más nincsen.

25/F

2016. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
56%

Egyedi levél? Nők szerint jóképű vagyok, volt már olyan is hogy nem bízott meg bennem egy randipartner, mert "tapadnak rád a csajok".

Így társkeresőn 100 levélből kb 5-re jön válasz, és ahol van olyan funkció hogy tetszés jelölés, azt nem hajlandóak a nők használni mert "az milyenmár, írjon nekem". Na majd szívhezszóló leveleket írogatok órákon keresztül? Lószerszámot... Ctrl-C Ctrl-V

2017. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!