Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek felé? Sen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? Senkitől nem merek ez ügyben tanácsokat kérni, így nagyon megköszönném, ha ti adnátok pár tippet(:

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki őszintén már 2 éve tetszik, de nem mertem és még most sem merem bevallani se neki, se másnak. Viszont tényleg nagyon szeretnék vele lenni. Beszéltünk már, és úgy érzem nem csak úgy unalomból írt rám. Voltunk egy buliban is, táncoltunk, de semmi nem történt ezen kívül. Nagyon sokat gondolok rá, és valamelyik nap találkoztam is vele. Ő a saját baráti társaságával volt, én meg a barátnőmmel, az egyik srác odajött hozzánk beszélgetni, és ő is jött. Igazából nem beszélgettünk konkrétan mi ketten, de nem hagyta ki, hogy ne kérdezzen tőlem valamit.

Azóta azt várom, hátha ír. Én nem merek neki, mert fogalmam sincs mit írjak és a legjobban attól félek, hogy bárkinek elmondja majd és rajtam fognak röhögni, ráadásul tesóm haverja.


Akiknek elmondtam (2 személy) még a kezdetekkor azt mondták biztos bejövök neki, meg igazából tett is rá utalásokat, de nem voltam biztos, hogy tényleg azért mert tetszem neki


Szóval, hogy adjam a tudtára, hogy tetszik nekem?

A legnagyobb probléma az, hogy nem nagyon szoktunk találkozni, ez a pár nappal ezelőtti is egy csoda volt


2021. máj. 2. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%

"A tesó megkérdezés nem játszik:) És erre nem térnék ki részletesen :D"

Úgy tűnik bebuktad kérdező

Hogy miért arra nem térnék ki részletesen :D

2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Na, miért nem térnél ki rá részletesen? :)
2021. máj. 2. 21:18
 13/20 anonim ***** válasza:
Na te miért nem kérdező?
2021. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
kérdésre nem válaszolunk kérdéssel! :D
2021. máj. 2. 21:23
 15/20 anonim ***** válasza:
Kivétel a gyakorin, itt mindent is szabad
2021. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem sértésként, de hogy akarsz kapcsolatot, hogyha a tesódtól nem akarod ezt megkérdezni? Ugye azt tudod, hogyha összejöttök ő is tudni fogja?

Van köztük valami megegyezés, hogy"haver huga tabu" vagy mi?

2021. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nyilván tudni fogja, igen

Nem lakunk együtt, nem volt sose szoros kapcsolatunk, és nem szeretnék vele ilyesmikről beszélgetni, mert tudom milyen..

2021. máj. 2. 21:45
 18/20 anonim ***** válasza:

Najó ez a sztori sok mindenben hasonlít az én egyik "sztorimra".


És a tesós dlloghoz annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nekem pl van egy bátyám, jóban vagyunk, elégge hasonlóak is vagyunk, de ilyen szerelmi dolgokat sose beszéltünk meg. Ezt én mindig a barátaimmal, ő meg az övét gondolom a saját barátaival. Aztán amikor úgy adódott hogy a bátyám egyik barátja baromi megtetszett, nekem is mondták sokan hogy beszéljek vele, de ha 20 évig ez sosem volt téma 2 ember között, hiába testvérek, ha nem volt beavatva a másik, akkor elég nehéz. Egyszerűen csak vannak az életünknek részei amiket valamiért sosem osztottunk meg egymással. Nem azért mert ne lennénk jóban, csak így alakult, 5 év van köztünk, ami azért sokáig még sok is.

2021. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen egyetértek, köztünk 9 év van, ami még inkább megnehezíti ezt 😕

Na és esetleg a te sztoridról nem szeretnél mesélni? Szívesen elolvasnám

2021. máj. 2. 22:09
 20/20 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de ha indokolt hogy segítséget kérjen valaki, akkor nem mindegy hogy mennyire szoktak beszélgetni a tesójával erről a témáról?

Nekem nővérem van, én sem szeretek vele erről beszélni, és idősebb nálam közel 6 évvel, viszont ha ő állna közel ahhoz aki megtetszik nekem, gond nélkül faggatnám ki mindenről amit érdemes tudnom.

Most evvel egyedül vagyok, vagy csak a nők esetében, vagy csak egyesek esetében van ez másként?

2021. máj. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!