Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti megköszönitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megköszönitek a párotok otthoni munkáját?

Figyelt kérdés
Köszönöm, hogy elmosogattál/főztél/mostál/vasaltál, stb. Vagy ha ti megcsináljátok, “elvárjátok” hogy a másik megköszönje? Értékelitek a másik “láthatatlan munkáját”?
2021. márc. 11. 13:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Azt nem értem, ezen mit kell megköszönni? Nálunk mindenki teszi a dolgát, nem a köszönetért, hanem mert együtt élünk a házban, természetes hogy együtt tartjuk rendben.

Max ha egyikünk lebetegszik, akkor mindent a másikunk csinál, akkor meg szoktuk köszönni hogy leveszi a vállunkról a terhet.

2021. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha a másik nem csinál semmit? Akkor sem járna legalább ennyi?
2021. márc. 11. 13:32
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

...


Akkor fordtiva... Nok, ti megkoszonitek a parotok munkajat a munkahelyen?



Nem vagyok noellenes, csak a kerdes szerintem elegge feminista jellegu.

2021. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

#2

Ja, olyannal nem élnék együtt aki semmit nem csinál. Mint írtam, felnőtt embereknél ez alapvető és természetes.


#3

A nők is dolgoznak munkahelyen, ez megintcsak természetes, nem kell megköszönni.


Ha a férfi a kenyérkereső, a nő pedig a háztartásért felel, akkor meg megint egálban vannak, mindenki teszi a dolgát.

2021. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3, mi kozom van nekem az o munkahelyehez?

Na es neki mi koze van ahhoz, hogy nekem “koszonhetoen” van kaja az asztalon, meg tiszta evoeszkoz, tiszta ruha, rend a lakasban? :) mikozben o egy szalmaszalat nem tesz keresztbe

2021. márc. 11. 13:39
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem köszönjük meg otthon egymásnak a munkát. A férjem annyit szokott megjegyezni, hogy finomat főztem. Én meg mondani szoktam, hogy milyen jól halad például a kerti munkával. Egyedül akkor köszöngetünk meg munkát, ha valami miatt a másik csinálja meg a munkát.
2021. márc. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
mi közösen osztjuk meg a teendőket, így alapvetően fura lenne mindennap megköszöngetni a dolgokat. mondjuk ha van valami meló, amihez egyikünknek sincs kedve, de a másii megcsinálja, akkor megköszönjük.
2021. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi azzal köszönjük meg egymás munkáját (amit természetesen felesben csinálunk), hogy nem csinálunk se magunknak, se a másiknak plusz feladatot. Elpakolunk magunk után, elmossuk a tányért amiről épp ettünk, nem hagyjuk szét a büdös zoknit, ilyesmi. Szavakkal sosem, azok úgyse számítanak semmit.
2021. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, és meg szoktam köszönni az ebédet vagy amit csinál a párom; ha en viszem neki az agyba a kávét reggelit bármit akkor ő is megköszöni :-)
2021. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Ja, mondjuk az ebéd nálunk is megköszönős mutatvány, de az is inkább megszokás - az is megköszöni, aki főzte. :D
2021. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!