Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy éreztek, ha azt mondanáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreztek, ha azt mondanátok egy lánynak, hogy nagyon inspirál titeket és megköszönitek, hogy hisztek benne?

Figyelt kérdés
Előfordult már veletek ilyen, hogy miután beszélteket egy lánnyal ezt váltotta ki vagy ezt mondtátok, mit éreztetek iránta?
2018. szept. 16. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:
* szóval hogy megköszönitek, hogy hisz bennetek.
2018. szept. 16. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de ezt már mondták nekem. 2 férfi is.
2018. szept. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy dumagép, és tudja mikor mit akarsz hallani, vagy valóban így érez. Tehát inspirációt és örömöt azért mert hiszel benne.Az, hogy éppen szerelmes-e, ebből még nem derül ki.
2018. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen olyasvalakinek mondanám, aki a különlegessége miatt megmozgat, elindít bennem valamit, nem egy "tucatember", hanem ritkán tapasztalható emberi értékei vannak. Azt is gyakran szokták férfiak nőknek mondani, hogy "te más vagy, mint a többi lány/nő". Szerintem kb. ugyanazt takarja a kettő. Kérdés persze, hogy ez őszintén jön-e, mint bók, vagy csak a becserkészési haditerv része...
2018. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4/4


Őszintén mondta biztos vagyok benne! Egy éve ismerem, viszont mostanában elég közel kerültünk egymáshoz, a családom elvesztette a lakását és nagyon sok más háttér probléma is van ezen kívül, én így próbálom csinálni az egyetemet meg támogatni a családot, ő pedig mindig meghallgat, odafigyel rám, bármit el tudok neki mondani. Egyszer még amikor megismerkedtünk úgy volt, hogy összejövünk, de aztán én elsiettem a dolgokat, meg nem is nyíltam meg, így visszagondolva ő sem. Nem is tudom mire fel akartam vele összejönni. Viszont úgy érzem most beszélünk olyan dolgokról ami közelebb visz minket egymáshoz, azt mondja kíváncsi rám, a gondolkodásomra.


Lehet ebből valami, egyszer már azt mondta, hogy nem akarja, nem merem magam beleélni... vagy előjönni kettőnkel.

2018. szept. 16. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!