Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha egy férfit egy nő inspirál?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy nagyon szimpatikus férfival(tetszik),még csak ismerkedünk.Nem igazán szeretnék még erre rákérdezni, kellemetlen lenne,csak megmaradt bennem.


Ez elvileg jót jelenthet?

Köszi, 24 L


2018. ápr. 3. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Hatással vagy a lelkére, ösztönzöd. Megfogtad a lelkét valamivel.
2018. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
24 évesen nem tudod az inspirál szó jelentését? Annyit jelent, hogy motivál, valamiben előrébb lendíted, jobb akar lenni általad, miattad.
2018. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%

Neked csak simán kábítás, mert ostoba vagy, mint a föld és ember nincs, akit egy ilyen inspirál.

Jöhet a következő szó/kifejezés...

2018. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

persze,hogy értem, csak egyrészt nem akartam előre leírni az én gondolataimat,nem akartam befolyásolni senkit a válaszadásban, másrészt ennek azért az én szememben több szintje van és még a mozgatórugója is teljesen más lehet.


Számomra az nem volt egyértelmű,hogy azért inspirálom,mert nőként hatással vagyok rá,tehát tetszem neki (és a személyiségem is),vagy pedig ennek semmi köze a vonzalomhoz, hanem csak egyszerűen olyan a karakterem, hogy motiválom őt akármi másban.Például egy remek író, vagy festő is inspirálhat embereket, anélkül,hogy vonzódnának az adott művészhez.



Ezért nem volt egyértelmű.

2018. ápr. 3. 12:05
 5/19 A kérdező kommentje:
3-as: te meg mehetsz a következő kérdésre.
2018. ápr. 3. 12:05
 6/19 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..



érdekes,hogy itt is a válaszadók közül senki nem említett férfi/női, szerelmi minőséget az inspiráció kapcsán. Ezért mondtam azt, hogy ennek létezik egy "szelídebb" formája is és jó hogy nem egyértelmű.Bár aki csak egyféleképpen gondolkodik, annak biztos nincs más kontextus a fejében.

2018. ápr. 3. 12:13
 7/19 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 3. 12:19
 8/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a legtöbb férfi úgy van vele hogy sokkal nagyobb teljesítményre, lelkesedésre, összpontosításra képes ha van mellette valaki, kvázi van miért, van kiért csinálni a dolgokat. Tehát, van inspiráció.

Én ezt a saját életemben tapasztalom. Mikor volt párom, fel sem merült a kérdés hogy miért dolgozok, miért találok ki újabb vállalkozás ötleteket és azokat miért szeretném megvalósítani. Nem voltak kérdések, csak mentem előre.

Most ugyanezek a dolgok egyedül nem mennek úgy. Csinálom, mert persze, az ember nem csak a másikért teszi ezeket, de sokkal gyengébb a motiváció, nehezebb az összpontosítás.

Nem alaptalan az a mondás, hogy minden sikeres férfi mögött áll egy támogató nő.

2018. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

akkor elképzelhető, hogy hatok rá nőként? Mert szavaidból kivéve ez egy nagyon jó löket egy párkapcsolat fele.


(bár hozzáteszem,ő is nagyon inspirál engem, egészen meglepő dolgokat tettem, de én mondjuk tudom,hogy miért : mert nagyon testszik,megfogott,szeretnék neki imponálni azzal,hogy jobb és jobb vagyok, tehát automatikusan kihozza belőlem a jobbik,erősebb énem.De én csak magamról nyilatkozhatok)

2018. ápr. 3. 13:31
 10/19 A kérdező kommentje:
*tetszik
2018. ápr. 3. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!