Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogyha egy férfit egy nő inspirál?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy nagyon szimpatikus férfival(tetszik),még csak ismerkedünk.Nem igazán szeretnék még erre rákérdezni, kellemetlen lenne,csak megmaradt bennem.


Ez elvileg jót jelenthet?

Köszi, 24 L


2018. ápr. 3. 11:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
Én pl. írással is foglalkozom, és ha tetszik és vonz egy nő, akkor valamilyen formában megjelenik a történeteimben, ihletet ad, inspirál... Ilyen értelemben férfi-nő kapcsolatokban is jelen van az inspiráció. Érdekel, amit ő szeret, szeretném megismerni a világát, a részese lenni, ez is egy inspiráció.
2018. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Addig meg megnem fektet ugy tesz mintha inspiralnad! Ne legyel mar enyire naiv
2018. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
neked meg ne essen már ennyire rosszul,hogy nem te inspirálsz másokat.Ennyire kiszámítható ne legyél már.Azt hitted,ide köpsz valamit,aztán végül magadat találtad el.Lehet koccolni tovább.Kommentednek annyi haszna volt,mint a megszületésednek.hali
2018. ápr. 3. 18:32
 14/19 A kérdező kommentje:
"addig MÉG meg nem fektet.." MÉG ??? MÉG?? melyik faluban mondják így? Helyesen: míg.Agyam elszáll ....és még nekem ad tanácsokat...ekkora gyökeret.
2018. ápr. 3. 18:34
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

Ez érdekes kérdés számomra. Elmondod hogy pontosan mire értette ezt a férfi, mármint h motiválod?

Volt egy szakításom, ami után épp ezt vágta a fejemhez a nő. Tehát neki ez nagyon negatívan jött le.

Ha nem akarod itt leírni nyugodtan jöhet privátban is. Ő akkor nem ezt az "inspirál" szót mondta, hanem valami sokkal közönségesebbet és negatívabbat.

Pontosan mit takar az hogy ismerkedős fázis? Randik voltak már? Ismeritek már régebbről egymást?

2018. ápr. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Szia!



"Elmondod hogy pontosan mire értette ezt a férfi, mármint h motiválod? "


Számomra az a legszebb az egészben,hogy ezt nem ő mondta nekem személyesen.Én csak visszahallottam egy hozzá közel állótól,hogy milyen hatással vagyok rá.(tehát arra,akiről szó van).Ő meg onnan tudja,hogy ezt elmondta neki,ezt a szót használva.Akkor nem mentem bele a témába, mert nyilván tudtam,mit jelent az inspirálni szó, de ezen csak később kezdtem el gondolkodni, hogy de hát milyen síkon értette ezt vajon.



"Volt egy szakításom, ami után épp ezt vágta a fejemhez a nő."


Mármint mit? Nem értem,nem egyértelmű,mire gondolsz.



"Tehát neki ez nagyon negatívan jött le. "


Mármint mi?



"Pontosan mit takar az hogy ismerkedős fázis?"


Azt,hogy már kb 1 éve beszélgetünk :)

2018. ápr. 4. 07:26
 17/19 A kérdező kommentje:
inkább privátban válaszolj:)
2018. ápr. 4. 07:27
 18/19 anonim ***** válasza:

Volt egy kapcsolatom, ahol a nő engem nagyon motivált, inspirált. Mikor szakítottunk akkor ő ezt vágta a fejemhez, ezt fogalmazta meg egy nem túl szép kifejezéssel. Lényegében ő azt, hogy ő engem inspiárt negatív dolognak vette. De jobb lenne ezt privátban megbeszélni.


Egy éve ismerkedtek? Ez hogy lehet?

2018. ápr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

úgy,hogy barátságnak,munkakapcsolatnak indult.

írtam privátot.

2018. ápr. 4. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!