Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megviselhet úgy a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megviselhet úgy a szakítás hogyha az ember nem szerette a másikat? Csak vele volt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 17. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg, hiszen sok időt töltöttek együtt, és az már nincs
2018. jan. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretted akkor is megviselhet a szakítás, de nem a párod miatt hanem az egyedüllét miatt.. Vannak emberek akik csak azért vannak a párjukkal mert kényelmes, vagy mert jó a szex. És a szakítással ez is elveszik.
2018. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem különösen nem hatott meg
2018. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megviselhet, igen. Ha sok volt a közös. Vagy ha nem szerelmes voltál, de úgy emberként szeretted.
2018. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem, mindig megviselt, ha meg szűnt a stabil, jó szex. Ez az egy, amiért érdemes magam mellett tartani egy nőt.
2018. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tehát nem érzelmileg viseli meg hanem mert pl nem tud egyedül lenni vagy mert csak mint ember hiányzik?
2018. jan. 17. 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, akikkel sok időt töltünk, ahhoz kötődünk érzelmileg. Nem kell ahhoz szerelmesnek lenni :)
2018. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én megkönnyebbültem és boldog voltam, hogy annyi év után végre kiléptem abból a kapcsolatból (7 év)
2018. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg, de gyorsabban lezajlik a folyamat, mint ellenkező esetben. Főleg az egót tudja sérteni, ha olyan emberrel voltál együtt hosszú ideig, akiről kiderül a szakításkor, hogy nem is szeretted igazán.
2018. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem mint ember hiányzott mert borzasztó tulajdonságai voltak. Hanem maga a kapcsolat, a gyengédség, a kedvesség, az összetartozás, meg amit egy kapcsolat ad az hiányzott és hiányzik.

Persze az elején szerettem, de aztán ez elmúlt mikor rendesen megismertem, illetve sajnos ő rossz irányba változott, olyan emberré vált akiktől én távol tartom magam. Igen megviselt, egy szakítás felforgatja az ember életét még akkor is ha azt a döntést ő maga hozza meg, és ha már nem is szerette az illetőt.

2018. jan. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!