Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy a barátnőm inspirál?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy már-már elit gimibe jár, én pedig csak egy szakiskolába. Őszintén szólva soha nem hittem volna, hogy valaha is szóbaáll velem egy ilyen lány, de úgylátszik vannak még csodák. Na lényeg a lényeg, hogy mióta vele vagyok elekzdtem mégjobban tanulni (azelőtt egy erős 3-as voltam), viszont a tavalyi 2. félév végétől javuló tendenciát mutatok, és elkezdtem az érettségit is, esti tagozaton. A barátnőmnek múlthéten meglett a középfokú nylevvizsgája angolból és erre én is úgy döntöttem, hogy megszerzem, mivel az alapfokúm már megvan. Aztán ha befejeztem ezt a két iskolát szeretnék továbbtanulni, mivel a barátnőm is továbbfog. Szerintetek ez gáz, hogy miatta csinálom?
2010. szept. 13. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez kicsit furcsa hogy miatta csinálod..hisz magad miatt kell..a te jövőd függ tőle!

Bár nagyon szép dolog szerintem,hogy meg akarsz neki felelni..és hasznodra is fog válni:)

Nem gáz szerintem!

Csak így tovább:) nem sok ilyen fiú van már sajnos!

2010. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne csináld már, miért lenne gáz, hogy tanulsz?! A barátnőd is szerintem éppen hogy büszke rád.
2010. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előre. És hajrá. És ne nézz vissza, mindig csak előre...
2010. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz! Az lenne gáz, ha pont emiatt "te már csak azért sem" tanulnál. Annó mikor gimis voltam, a párom vmire tett egy olyan megjegyzést, hogy milyen gáz, ha valaki töriből nem minimum 4es, mert hát azért csak a történelmükről van szó... én akkor épp 3as voltam, és ez nyitotta fel a szemem. Ennek köszönhetően lett 5ös a töri érettségim (is).

21/L

2010. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem értem, mi lehet ezen gáz.. Most az hogy ő a "gyengébb nem" képviselője, demégis inspirál? Vagy nem értem. Mindaználtal ez tökjó, örülj! Biztosan belekeveredhetett a dologba némi megfelelni akarás, de az természetes egy friss kapcsolatban. Biztos ő is meg akar neked felelni bizonyos dolgokban.
2010. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor gáz, ha azért csinálod, hogy neki megfelelj. mert akko rnem tudsz ebben akapcsolatban soha önmagad lenni. viszont ha azért csinálod, mert ő rádöbbentett, hogy igenis érdemes tanulni, és jobban érzed magad a bőrödben a jó eredményektől, akkor nagyonis rendben van. szerintem.

23/L

2010. szept. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából magam miatt is és miatta is csinálom. Nem szeretném, ha később emiatt lenne szégyenben, hogy nekem csak egy szakmunkás bizonyítványom lesz, neki meg esetleg diplomái.


Egyébként ezt a kérdést elköhögtem a legjobb haveromnak is, és ő azt mondta, hogy tanuljak, de ne a bnőm miatt, hanem magam miatt. Én meg azt mondom, hogy mind a kettő miatt csinálom, de inkább miatta.

2010. szept. 13. 21:44
 8/10 anonim ***** válasza:
csak nehogy kidobd, amikor majd egy műveletlen tahó lesz hozzád képest
2010. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ebben a kérdésben még az sem gáz, ha csak és kizárólag vki más miatt teszed. ugyanis a tanulás által te gazdagodsz, te leszel több és te viheted többre az életben. úgyhogy csak tanulj!
2010. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mégegy megközelítés: hosszú távon nem lennél képes ezt ilyen lelkesen nyomatni, ha csakis miatta tennéd, mert akkor az nem te lennél! Konklúzió: ha ez téged így lelkesít, az azt jelenti, hogy őszinte. Ha a csaj miatt lelkesít, akkor is. Csak akkor lenne gáz, ha úgy állnál hozzá, hogy "a pics@ba, már megint egy új nyelvvizsgát szerzett, most nekem is muszáj lesz, jaj pedig de nincs kedvem".. de ha jól látom nem ez van.
2010. szept. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!