Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti megköszönitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti megköszönitek a párotok otthoni munkáját?

Figyelt kérdés
Köszönöm, hogy elmosogattál/főztél/mostál/vasaltál, stb. Vagy ha ti megcsináljátok, “elvárjátok” hogy a másik megköszönje? Értékelitek a másik “láthatatlan munkáját”?
2021. márc. 11. 13:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg. Mindig éreztetem vele h hálás vagyok érte is és a tetteiért is.
2021. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Kb 55-45 % a házimunka megoszlása. Egész nap csak köszöngetnénk
2021. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meg, tettekkel és nem szóval.
2021. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem megköszöni. Nem várom el, vagy ilyesmi. Viszont mindig megköszöni az ételt amit kap, hogy van tiszta ruhája és hogy tiszta lakásba jön haza. És bevallom, korábban nem gondoltam bele, de igenis jólesik, hogy ezzel kimutatja, becsüli azt a munkát, amit itthon végzek. Home officeban vagyok, ő nem, így a háztartás gyakorlatilag rám marad. És igen, tudok annak örülni, hogy megköszöni.
2021. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Az öt szeretetnyelvnek néz utána és utána beszélgess el vele erről kedves kérdező.
2021. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 tisztaban vagyok vele
2021. márc. 12. 19:44
 17/17 anonim ***** válasza:

Az szép és jó.

De semmire nem mész vele ha ö nem érti vagy nem érdekli.

2021. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!