Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A ti párotok megköszöni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotok megköszöni az ételt amit főztök?

Figyelt kérdés

Párommal nemrég költöztünk össze, én még csak mostanában próbálgatom a szárnyaimat a főzés terén. Ő általában leül, megeszi és annyit sem képes mondani, hogy köszönöm. Azért jó lenne egy kis biztatás legalább az elején. Ezt szóvá tettem már neki, hát nem ért semmit...

Minket arra tanítottak otthon, hogy értékeljük a másik munkáját még akkor is, ha az a mindennapi élet része. Nem ez lenne a normális? Túlreagálom? Nálatok ez hogy működik?


2017. jan. 28. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Igen és mindig meg is dícséri.

A párod jó nagy tahó. Gondolom az meg végképp nem jut eszébe, hogy nem csak nekes kell főzni, hanem ő is főzhetne, gondolom te is ugyanúgy dolgozol, mint ő.

Helyre kéne kicsit rakni az ilyet

2017. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%

Minden alkalommal megköszöni a férjem, nálunk is alap, hogy megköszönjük a másiknak az ilyen dolgokat (is).


Szerintem egy nyugodt pillanatban nyomatékosítsd a barátodnak, hogy ez mennyire rosszul esik, simén lehet, hogy ő ezt nem látta otthon, nem nevelték erre, ezért eszébe se jut.

2017. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Meg szokta és meg is dicséri. Mondjuk én kb 2 hetente egyszer főzök valamit. Általában ő szokott főzni, de én is megdicsérem mindig, amit készít.
2017. jan. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Megkoszoni, akkor is ha egyutt foztunk. Akkor en is megkoszonom neki.
2017. jan. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Kedves 4-es már miért kéne mindig a nőnek főzni?? Ez nem törvény!! Ugyanúgy főzhet a férfi is,illetve nem esik le a gyűrű az ujjáról,ha néha főz!!!
2017. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Mi együtt főzünk általában, úgyhogy nem köszöngetjük :)

Ha mégis egyikünk főz éppen egyedül, mert a másiknak dolga van, akkor sem kimondottan megköszönjük, de mindig ki szoktuk fejezni az elismerést, hogy milyen finom az étel, számunkra ez felér a köszönettel.

Amikor esetleg elront kicsit ezt-azt, azért meg szoktam neki mondani, de mindig hozzáteszem, hogy a szándékot értékelem, és legközelebb biztos sikerül :)

2017. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%
De jó lenne már ha valakinek megköszönhetném,hogy főzött nekem. Ez sajnos nem fog bekövetkezni nálam a büdös életben soha, mivel jóképű sem vagyok,izmos sem vagyok és anyagi helyzetem sem a legjobb, így esélyem sincs egy nőnél sem. Ez van, kénytelen vagyok magam főzni-sütni.
2017. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Több tíz év együttlét után is. Na és a nejem is meg szokta köszönni. Azt is elmondjuk, ha valami nem úgy sikerült, mint a megszokott.
2017. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Igen, megköszöni. Azt is, ha főzök neki, vagy ha meghívom vacsorázni valamerre.
2017. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez a minimum. Persze én is viszont, amikor a férjem főz.
2017. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!