Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szoktatok fingani a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok fingani a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Nem fingóversenyre gondolok, hanem ha úgy adódik, kieresztitek akár recsegve is pl. tévénézés közben?
2017. jan. 3. 09:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
csak előtt szoktam
2017. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előtte is, utána is, mind ketten. Szerencsére, nem sűrűn kell egyikünknek sem.
2017. jan. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

Ja. Ha eszik nem szoktam, akkor kimegyek másik helységbe, mert azt nem szereti. De amúgy nem nagyon foglalkozunk vele. Általában gép előtt ülve fingunk mindketten, és úgy nem mindig halljuk, mert fejhallgatóval szoktunk gépezni. :D


25L

2017. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Igen. Ha párom csinálja akkor ő a kutyára fogja... ha az nincs, akkor recseg a padló. Én meg megszakadok a röhögéstől.
2017. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem mersz a párod előtt fingani, akkor még nem elég szoros a kapcsolatotok.
2017. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Mi már 3 hónap után fingadoztunk. :)
2017. jan. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem fogjuk vissza, de nem is erőltetjük direkt.
2017. jan. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem, soha senki előtt. Ha érzem, hogy kell, akkor kb 20 másodperc kimenni a mosdóba és elintézni. Én magam is utálom a szagát, akarja a bánat a szobában azt érezni.
2017. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Ha jönnie kell, hát jönni fog. Nem szaladok ki a szobából ezért. Jókat szoktunk nevetni egymáson.
2017. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem szokásunk.Valahogy nem hiszem, hogy a kapcsolati erősség jelképe lenne, hanem senki előtt nem szoktunk illendőségből. Ha néha kicsúszik neki akkor sem teszem szóvá mert nem nagy ügy de attól még nem erőltetjük.
2017. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!