Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek felé? Sen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? Senkitől nem merek ez ügyben tanácsokat kérni, így nagyon megköszönném, ha ti adnátok pár tippet(:

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki őszintén már 2 éve tetszik, de nem mertem és még most sem merem bevallani se neki, se másnak. Viszont tényleg nagyon szeretnék vele lenni. Beszéltünk már, és úgy érzem nem csak úgy unalomból írt rám. Voltunk egy buliban is, táncoltunk, de semmi nem történt ezen kívül. Nagyon sokat gondolok rá, és valamelyik nap találkoztam is vele. Ő a saját baráti társaságával volt, én meg a barátnőmmel, az egyik srác odajött hozzánk beszélgetni, és ő is jött. Igazából nem beszélgettünk konkrétan mi ketten, de nem hagyta ki, hogy ne kérdezzen tőlem valamit.

Azóta azt várom, hátha ír. Én nem merek neki, mert fogalmam sincs mit írjak és a legjobban attól félek, hogy bárkinek elmondja majd és rajtam fognak röhögni, ráadásul tesóm haverja.


Akiknek elmondtam (2 személy) még a kezdetekkor azt mondták biztos bejövök neki, meg igazából tett is rá utalásokat, de nem voltam biztos, hogy tényleg azért mert tetszem neki


Szóval, hogy adjam a tudtára, hogy tetszik nekem?

A legnagyobb probléma az, hogy nem nagyon szoktunk találkozni, ez a pár nappal ezelőtti is egy csoda volt


2021. máj. 2. 20:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak akkor fog menni, ha jobban kell annál, mint amennyire bánt, ha mindenki rajtad röhög.

Szóval ha hajlandó vagy megfizetni érte ezt az árat, akkor lehet valakid.

:)

2021. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Hülyén fogalmaztam, igazából nem az bánt, hogy mindenki rajtam fog röhögni, mert nem érdekel, hogy mások mit gondolnak:) Hanem, hogy ő mit szólna.. fogalmam sincs mit érez valójában és nem is tudom, hogy derítsem ki, vagy mit csináljak:D

Nem volt még egy kapcsolatom sem

amúgy 19 vagyok

2021. máj. 2. 20:23
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Tesód haverja....

Beszélj tesóddal hogy finoman kérdezzen rá a srácnál.

Ennyi , szerintem ez a legbiztosabb.

Ha igen a válasz akkor nyugodtan kezdhetsz beszélgetésbe vele.

Nem kell túlgondolni.

2021. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%

Küldj neki valamit, amiről szó volt az eddigi beszelgeteseitek során, pl egy vicces képet,videot vagy bármit, mintha erről eszedbe jutott volna, amit beszéltetek,ezért elküldöd neki. Ezután könnyebb elkezdeni a beszélgetést.

23/N

2021. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ez nem túl bíztató, amiket írtál. Ha kellesz egy pasinak, akkor tudni fogsz róla, mert nem tudod levakarni magadról.
2021. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendes a tesó akkor segít

3# megmondta a tutit, pofonegyszerű

2021. máj. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

A tesó megkérdezés nem játszik:) És erre nem térnék ki részletesen :D

5-ös nekem sem az >< De jó lenne tudni, mit gondol valójában. Nem mindenki olyan, hogy nem lehet levakarni

2021. máj. 2. 21:03
 8/20 anonim ***** válasza:
Fenn vagytok közösségi oldalon, ahol lehet likeolni vagy ismerősnek jelölni?
2021. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ismerősöm, instán is követjük egymást, és lájkolt is
2021. máj. 2. 21:08
 10/20 anonim ***** válasza:

Akkor írd meg neki ott, hogy jól esett, hogy odajött kérdezni, és folytasd azt a beszélgetést vele! Neten.

Aztán ha szószátyárok vagytok, mondd neki, hogy figyelj, elég közel vagyunk egymáshoz, nem folytatjuk személyesen? És kérdezd meg, hogy mondjuk kedden 5-kor jó-e.


A netet nem erre találták ki, hanem arra, hogy akik fizikailag elérhetetlenek egymás számára, azok is tudjanak kommunikálni.

Szóval ismerősök között ez csak afféle óvatoskodás, hogy neten beszélnek élő helyett. (Nem vagyok Z-generációs.:))

2021. máj. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!