Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennel ha első randin azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha első randin azt látnád hogy a nő szórja a pénzét?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 13:30
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
63%

8-as. Pedig van! Van kettő autónk, használt. 3 és 5 évesek, exclusive kategóriák, újonan 12MFt az áruk, pár évesen meg 40%-al olcsóbbak voltak. 5 ingatlanunk van, + eszköz befektetések.


POlitikus vagy, vagy nagyvállalkozó? Vagy troll.

2021. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Átlag ember, akinek van értékrendje, vannak, voltak és lesznek céljai. Hmmm... 19 évesen egy savanyító üzemben dolgoztam a sulim mellett, a pénzt nem ittam meg nem buliztam el, anyámékat nem húztam le. Megtanultam mi a csapatmunka, mi az hogy 100Ft, mi az érték emberileg, megtanultam az íratlan szabályokat. Nem majomkodtam, nem b*sztam át a nőket, nem sírtam hogy sz*r az élet, nem mondtam hogy szégyenlem hogy Magyar vagyok, nem szidtam az aktuális kormányt, igazából nem tekintettem megváltásként hogy Londonba menjek mosogatni. A hobbijaimon keresztül fejlesztettem magam, érdekes partner voltam az aktuális párjaimnak.


Imádom amikor valaki azzal jön hogy nekem könnyű! Hja, látnak valamit, de a mögötte levő munkáról már gőzük sincs. Jó is van ez így, legyek akkor politikus vagy nagyvállalkozó, de ha kérhetem akkor úgy, hogy politikai alapon közpénzkből lenyúltam 4-5 milliárdot. Gondolom hogy így már sokan tudnának velem azonosulni. A kitartás és a munka a többségeteknek testidegen dolog. Én ennek is örülök, mivel kevesebb a versenytárs. ;)

2021. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!