Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennél, gondolnál, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zita Lengyel kérdése:

Mit tennél, gondolnál, mi lenne az első reakciód, ha meglátnád a férjed/feleséged egy társkereső oldalon, mint regisztrált (prémium) tag?

Figyelt kérdés

Van egy közös lányunk (2 éves).

Egy barátnőm hivta fel a figyelmem rá, ő botlott a férjem profiljába ezen a társkereső oldalon.


2016. aug. 1. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Mivel ismerem jól a párom.

Valószínű, jókat nevetnénk együtt a kapott szövegeken.

2016. aug. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Megmutatnám neki és felelősségre vonnám. De nem hiszem, hogy ezt nekem ki tudná magyarázni. Ez az az eset, mikor félre akar b..ni. Még nem is olyan, hogy belezúg valakibe, és véletlen. A tudatosság a legbántóbb.


Férjemből így lett exférj. 10 év és két gyerek után. Kellett egy kis újdonság... Megkapta. Elvált férfi még nem volt, kipróbálhatta.

Utólag sem bántam meg. Újra megtenném.

2016. aug. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem ő volt, hanem valaki az ő képével regisztrált(pl. bosszút akart rajta állni valamiért...).


Amíg 100%-osan nem bizonyosodott be, addig semmit nem tennék. Valahogy cselesen megpróbálnám kideríteni, hogy valóban ő van e a profil mögött, vagy csak valaki más szórakozik a nevében.


Pl. Létrehoznék én is egy kamuprofilt és erről írnék a férjem profiljára... Majd mondanám a páromnak, hogy: "- Figyelj drágám! A barátnőm már régóta nem találja a párját, ezért regisztrált a ... társkeresőre és megkért engem, hogy lépjek be a nevében és segítsek neki eldönteni, hogy melyik pasi a legjobb fej azok közül, akivel írtak egymásnak. "

2016. aug. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Biztosan ő az. A bemutatkozó szövege alapján biztosan ő csinálta ezt a profilt.


Próbálok olyanokban gondolkodni, hogy megismerkedésünk előtt regisztrált és csak fenn maradt.. de 3 éve?? Plusz prémium előfizető maradt??? Hogyan??


Vagy csak időtöltesből van ott. De akkor is.. van egy családja, több vállalkozása, nincs sok szabadideje.

Szóval egyáltalán nem tudom hova tenni a dolgot. Azt hittem boldog velem.

2016. aug. 1. 09:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát , az is lehet, h véletlenül ottmaradt.


Vannak olyan oldalak, ahol több évre előre le lehet foglalni a prémiumtagságot.


Nem írja ki esetleg, hogy mikor volt utoljára online?

Amúgy sztem csinálj egy kamuprofilt és írj neki, aztán hátha kiderül.

2016. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálnék egy kamu profilt, és írnék neki egy ismerkedős üzenetet olyan nőként, aki nem komoly kapcsolatot, csak alkalmi kalandokat keres.


Aztán ha esetleg visszaírna, és eljutnánk a személyes találkozóig is, akkor megbeszélném vele, hogy csak én nem tudtam-e, hogy nyitott kapcsolatban élünk egy ideje.

2016. aug. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kerdezo tuti fel szakitani/valni :). Masnal ez mar valo indok szokott lenni. Premium tag, haha azt tuti frisitgetni kell idokozonkent, es nem 3 evente egyszer ;))). A masik meg, szepen felsoroltad, hogy csaladjan kivul meg biztos anyagi hattere is van. Ez duplan adhat ketkedesre okot, hisz tuti nem irtatok hazassagi szerzodest
2016. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj... társkeresőn ismerkedtem pasival, róla is kiderült, hogy vállalkozó, családos, sok szabadideje nincs, de havi 1-2 alkalommal szívesen "meglátogatja". El is küldtem a búsba.


Ne áltasd magad, szexpartnert keres.

Tényleg az a legjobb, ha vagy te írsz rá, vagy a barátnőd, kamu profilról. Onnantól nem tudja kimagyarázni, hogy mit akart. De addig, amíg csak a profilt tudod, ki fogja dumálni. (Régi profil, elfelejtette, más csinálta, nem is használja, stb.)

2016. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy írják, kamuprofil és találkozót kérni, na akkor lesz pofáraesés.

Egy a légyeg ne dölj be majd a hazugságainak.

2016. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!