Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennel ha első randin azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennel ha első randin azt látnád hogy a nő szórja a pénzét?

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 13:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

18.


Feltéve, ha valaki szeret ilyen helyekre járni. Egyedül nagyobb társasággal éri meg, de arra ott a "szép kártya", másra úgysem jó jelenleg.


Csak egyedül ilyen helyre menni értelmetlen.



Itt vidéken pedig tisztességes árral dolgoznak a vendéglátósok. És inkább az ételeikkel és a kiszolgálással marasztalnak és nem az egyszeri lehúzás (itt a kávé 300, egyedül a "nagy kávé" kerül 500 Forintba, de az inkább tejeskávé és nagyon finom, tehát megéri és nem 2 deci hanem 4) a cél. Pedig előfordulnak külföldi vendégek is, mert eléggé frekventált hely, de jobban megéri tisztességesnek lenni.

2021. máj. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

20.


Néha-néha valóban, de sokan úgy adják elő, mintha a napi rutinjuk része lenne. Ilyen téren a média is hibás, elég sok az olyan sorozat ahol a szereplők MINDEN NAP étteremben vannak és lazán fizetik naponta a tíz-húszezres számlát. Ez még mérnöki fizetésből is kicsit problémás.


Egyedül talán az Egyesült Államok kivétel, mert ott elég olcsó az éttermi rendelés, mert túl sok az étterem és muszáj egymásnak alávágni az árakkal, különben hamar csőd lesz.

2021. máj. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
11%
16-os vagyok, aki lepontozott az egy beteg rohadt állat. Borsodban élek ember, csak tudom az árakat. Hihetetlen, hogy az ember, ha leírja, hogy Pesten esik az eső, de Miskolcon még nem, mert keletebbre van és még nem ért ide a felhőréteg, akkor kap egy büdös nagy piros kezet. Eszem megáll ezen az oldalon, beteg állatok tömkelege (tisztelet a kivételnek).
2021. máj. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
29%
Én nem pontoztalak le, borsodban éltem én is 28 évet, Sátoraljaújhely és Sárospatak :)
2021. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

23.


Tőlem is pluszt kaptál, mert úgy gondolom, hogy igazad van.

2021. máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Olyasmire gondolok hogy vesz magának egy második adag ételt De annak már csak a negyedét eszi meg utána vesz magának valami édességet annak a felét eszi meg utána vesz egy másik édességet abba is épp hogy csak belekóstolt satöbbi
2021. máj. 1. 16:37
 27/32 anonim ***** válasza:
91%
Hagy szórja!Én is szórom!Utálom ha sok van.
2021. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

26.


Ezt inkább nevezzük "pazarlásnak" ami egy kicsit (nagyon) mást jelent.


A "szórja a pénzt" inkább az amikor minden szart megvesz valaki már-már boltkóros módjára, esetleg amikor brutális jattokat ad és még azért is fizet valakinek, hogy felvegye az elejtett bankjegyeit.


Ez amit te írsz, ez pazarlás és sokkal-sokkal rosszabb viselkedés. Legalábbis szerintem.

2021. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
57%

8-as. Pedig van! Van kettő autónk, használt. 3 és 5 évesek, exclusive kategóriák, újonan 12MFt az áruk, pár évesen meg 40%-al olcsóbbak voltak. 5 ingatlanunk van, + eszköz befektetések. Az a helyzet, hogy nem sajnálom a pénzt értelmes dolgokra, van hobbim. Viszont a 20-as éveimet, sőt a 30-as éveimet is keményen végig küzdöttem a feleségemmel. Jelenleg meg élvezzük az életet. Étterembe is szoktunk járni. A pénz szórás nem a randi rendelésen kristályosodik ki, hanem egy kis beszélgetés során. Én pl. megkérdeztem hogy a fizetésével hogyan gazdálkodik. Nagyjából úgy mint én. Én mindig tudatos voltam, még a párkeresésben is. Hát ez van, tudom hogy ez itt ördögtől való.


Egyébként meg nem érdekel hogy egy idegen mire szórja a pénzét, vagy itt a gyk-n kinek mi a preferenciája.

2021. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
#26: nem hiszem, hogy tul sok ilyen ember lenne, aki berendel 4 fele desszertet es mindegyikbe csak beleeszik. inkabb hatarozatlannak meg furanak tunik, csapongonak, mintsem olyannak, aki a penzet akarja szorni.
2021. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!