Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a nő a férfinek?

Figyelt kérdés

Nem értem, ha a mai nő nem akar szexelni, szülni, hűséges lenni, háztartást vezetni, nőiesen öltözni, akkor minek is kellene egy férfinek?



Én pl.: tudok főzni, és telik rendelésre, nincs IT diplomám, de a mosógépet tudom programozni, a porszívó hangos, de ártalmatlan, a vasalást megcsinálja a mosoda, szexre vannak prostik.


Cserébe nincs anyós, terhesség, kényszerből látogatás és jópofizás a csaj barátainál, nem kell diétás moslékot ennem, nem kell drága ajándékra költeni, és nyaralás gyanánt nem kell bőrrák a tengerpartról, mikor negyed annyiért lehet vadászni és prostizni a cseheknél.


2021. ápr. 28. 10:54
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
22%

Tudod te mennyi előnnyel jár egy nő?

- 1 év s veheted a drága jegygyűrűt. A nagy egyenjogúság ezt kívánja meg. A nő ilyenekre nem költ. Az a férfi dolga.

- amint a hisztis lényt magadhoz engeded, minden női ismerősöd kerülnöd kell. Ebbe a rokonaid is beletartoznak. Különben idején sírni ,s a fajtársai neki adnak igazat. Hadd hozzon a tehén mája is.

- több házimunkát kell csinálnod.

- szex egyre ritkább...főleg a meggyűrűzés pillanatától. Ha másra mersz gondolni ,akkor a jelenlevő ribizlik szerint féreg vagy. Viszont nekik, jogukban áll elkurvulniuk.

- minden este átnézik a telefonod. Fordítva nem lehetséges, mert akkor kontrollmániás puha pöcs vagy.

Ezért ,s még 100 hasonló okok miatt kellenek nekünk a nők.

2021. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
14%

Kedves 31-es!

Akkor miért a nők sírnak a házasságért?

2021. ápr. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
73%

Álmaidban sírnak. :D Én akkor sírok, ha valaki komolyabbra akarná venni. Ettől függetlenül igen távol állok a posztoló által felvázolttól.

Viszont érdekes. Egyik szerint azért vagyunk szrok mert nem akarunk szülni, másik szerint mert annyira házasodni és szülni akarunk csak


Éljen április 28. a magyar nőgyűlölet napja!

2021. ápr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Melegként írom a férfiak sem jobbak :D

Pedig azt gondolná az ember két férfi jobban megérti egymást, hisz ugyanazt akarják.

2021. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
33: én nem sírtam senkinek, megkért a férjem magától :D Egyébként meg ugyanazért akarnak hozzámenni a párjukhoz, amiért egy férfi nősülni akar: mert szereti, és vele akar élni. Konkrét előnyt én nem látok, amiért a nőknek inkább érdekük lenne erőltetni. "Csak" egy gesztus egymás felé. Ahol már érdekeket kell nézni, meg előnyt/hátrányt mérlegelni, ott tök fölösleges az egész.
2021. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár ezen versenyezni, melyik nem a jobb vagy a rosszabb. Mivel nem minden férfi/nő egyforma ezért nem lehet egy kalap alá vonni mindenkit.

Az emberi kapcsolataink egy tükör a magunkkal való kapcsolatról. Ha nem tetszik amit látsz, magadban kell elsősorban rendet rakni.

2021. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. azért, mert a számtalan ghosting, átbaxás, szarul sikerült randi stb. ellenére hiszek abban, hogy megtalálom a tűt a szénakazalban, egy olyan nő személyében, aki még normális értékrendet képvisel, őszintén szeret, és engedi magát szeretni. Ez a Maslow-piramis alján megtalálható szükséglet. Akárhányszor fogok még csalódni, elutasítva lenni, akkor is megyek tovább, mert erről sosem fogok tudni lemondani. Tudom, hogy egyszer megtalálom életem párját. 30F
2021. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos pont fordítva van. Szexelni akarnak velem és komolyan járni, sőt 3 hónap után azt mondják, hogy nekem olyan szép lányom lehetne, mert jól nézek ki. Egyszóval céloznak a gyerekre és én akkor hagyom őket ott. Én meg ilyen bunkó vagyok.
2021. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Leírtad. Neked semmire. Másnak pedig egész másak a meglátásai.
2021. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor miért a nők sírnak a házasságért?"


Honnan veszed? Ja, hogy a pasik nem divcsekednek el a fordítottjával? Én többet utasítottam vissza.

A férfiak is akarnak házasodni, csak ciki a haverok előtt, és előadják, a "nyaggatott a barátnőm" dumát.

2021. ápr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!