Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a nő a férfinek?

Figyelt kérdés

Nem értem, ha a mai nő nem akar szexelni, szülni, hűséges lenni, háztartást vezetni, nőiesen öltözni, akkor minek is kellene egy férfinek?



Én pl.: tudok főzni, és telik rendelésre, nincs IT diplomám, de a mosógépet tudom programozni, a porszívó hangos, de ártalmatlan, a vasalást megcsinálja a mosoda, szexre vannak prostik.


Cserébe nincs anyós, terhesség, kényszerből látogatás és jópofizás a csaj barátainál, nem kell diétás moslékot ennem, nem kell drága ajándékra költeni, és nyaralás gyanánt nem kell bőrrák a tengerpartról, mikor negyed annyiért lehet vadászni és prostizni a cseheknél.


2021. ápr. 28. 10:54
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%
Na hát ha neked így jó akkor egészségedre, de van aki nem cseléd szexszolgát szeretne maga mellé, hanem egy társat, így nem azt nézi tud e főzni.
2021. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

1.-nek.


Társ? Egyedül is ki tudom fizetni a számláim.

2021. ápr. 28. 10:58
 3/41 anonim ***** válasza:
88%
Rendben van, ügyes vagy. De mások nem ezért keresnek társat maguk mellé. Nem mindenkinek kell, ha neked így jó, szuper.
2021. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
94%

Semmi baj nincs ezzel. A te életedbe nem fér bele a nő mint emberi lény van ilyen.

Mások meg a kedvencekkel vannak így.


Ha boldog vagy így akkor mi a gond?

2021. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
51%

Mi a kérdés?

Ember, tökéletes életed van! 😂😂😂😂😂 (Bár a mosodával és a vadászattal kissé túltoltad)

2021. ápr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
59%
oké, irigyellek, és most hogyan tovább? leszel a példaképem?
2021. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem kell neked nő (rendben, elfogadható vélemény), akkor minek írogatsz ide? Te eldöntötted magadban, hogy így gondolod, de most mi a célod ezzel a kérdéssel?
2021. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert SOK nő el van szállva magától, és nem értem, hogy sok pasi meg minek csicskul be nekik, pláne miért kezdenek el sokan piálni miattuk és pláne miért öli meg magát valaki egy használható, ez által cserélhető valamiért.
2021. ápr. 28. 11:07
 9/41 anonim ***** válasza:
87%
Oke. Fasza gyerek vagy. Buksi simi.
2021. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Igazából neked nem mindegy? Ha ennyire izgat, kérdezd meg a barátaidat vagy esetleg édesapádat.
2021. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!