Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a férfinek kell "felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfinek kell "felszedni" a nőt, elcsábitani, eladni magát neki ha alapvetően a férfi biztositja a biztonságot a nőknek?

Figyelt kérdés
Kicsit át vagyunk esve a ló túloldalára nem?
2021. ápr. 6. 14:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%

Ez neveltetés nyilván egy nőnek nehezebb összeszednie a bátorságát, mert nincs annyi fizikai ereje de a nők nincsenek tisztában az erejükkel más szinteken főleg érzelmi szinten sokkal inkább otthon van egy nő mint egy férfi a természetüknél fogva persze vannak kivételek.

Én speciel annyira szétvagyok törve a gyerekkorom miatt férfiként hogy képtelen vagyok kezdeményezni és amíg nem látják a nők ,hogy ők is kezdeményezhetnek főleg a törött férfiaknál addig ennyivel kevesebb párkapcsolat lesz persze lehet nálam nem is akarnak mert azt akarják hogy legyen a párjuk sérülés menetes úgyhogy evvan.

2021. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom hogy én nem utasítsnám vissza azt aki nem tetszik mert volt már rá példa de finoman tettem 1es voltam
2021. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Pont azért, amit leírtál. Pl.

egy komoly párkapcsolatban, ahol a nő szül, ő az, aki kiszolgáltatott. Terhesség, kisgyerekes korszak stb.

Ezért a nőnek nagyon nem mindegy, hogy kit választ. A férfi élete nem lesz kevésbé bizonytalan a család miatt.

2021. ápr. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, hogy így "kell"-e lennie, engem több nő is megpróbált már felszedni. Lásd meg a jeleket.
2021. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
15%

#3, Hát nem tudom, én meg pont az ellenkezőjét látom. Ha egy nő házasodott meg szült már egy normális pasinak utána már beton biztos az élete. A legrosszabb esetben is van egy fél lakása, haszonélvezeti joga és havi gyerektartása általában, aztán él majd egy új pasival ugyanúgy tovább.

Míg az emberünk marad egyedül és fizet.

2021. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
73%
Mert ő akar potyadugni, nem én.
2021. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Azért nyujtson már többet egy nő a dugáson kivül
2021. ápr. 6. 14:56
 8/29 anonim ***** válasza:
36%
Nincs rá igény a férfiaktól. Kapcsolat ellen hülye kifogásokat talál ki, amik ha igazak lennének, akkor nem is dughattunk volna. Ha nincs szex, akkor meg azért kopnak le.
2021. ápr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem merem elképzelni milyen fazonokkal ismerkedtél eddig
2021. ápr. 6. 15:13
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy nem értem, hogy miért a nőnek kell "szexiznie", mikor a férfiak sokkal hamarabb felizgulnak.
2021. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!