Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a férfinek kell "felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfinek kell "felszedni" a nőt, elcsábitani, eladni magát neki ha alapvetően a férfi biztositja a biztonságot a nőknek?

Figyelt kérdés
Kicsit át vagyunk esve a ló túloldalára nem?
2021. ápr. 6. 14:33
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Mert hülyén nézne ki ha a férfi állna neki pózolni
2021. ápr. 6. 15:26
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Ki szerint?
2021. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%

#5 igen, de ez ma már nem buli egy nőnek, mert szülés és kisgyerekes korban rá marad a gyerek, ő marad vele betegszabin, az ő keresete esik ki, és nem csak pártizezer forinttal, hanem konkrétan a fizetése felére keresztet vethet egy betegesebb hónapba. (bölcsibe, oviba járók meg kb. havi 2x elkapnak valamit).

Apuka akkor is stabil munkaerő marad, fix a jövedelme.


Másrészt mivel szülni, házasodni csak érzelmi alapon buli már a nőknek is, csomóan nem is vállalják ezeket be. Sokkal jobban le lehet egy férfit húzni anyagilag, és jogilag nem is számonkérhető a nő, ha nincs házasság. (egyik ismerősöm ebből harácsolt vagyont magának, van saját lakás, autó és egyik hapsival sem volt esze ágába sem összeházasodni, cserébe szépen lenyúlta a vagyonukat)

2021. ápr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mert hülyén nézne ki ha a férfi állna neki pózolni"


Szerintem az is nevetséges, ha nő pózolgat.


Ez azért nagyon vicces. "Szívem, nem érdekel, hogy száraz vagy, meg fáj, HÜLYÉN NÉZNE KI, ha nekem kéne téged elcsábítani.

2021. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
80%

Semmiféle biztonságot nem biztosít nekem a férfi, ki nem bírom állni az olyan f_aszokat, akik így tekintenek rám. Soha nem volt semmi szükségem férfira, mégis mindig akartam párt, de kizárólag szeretetből, hogy jól érezzük magunkat együtt. Sz_ar dolog, amikor valakinek azért kell pár, mert rá van utalva, mert egyedül egy nyomorult.

A csábításról meg annyit, hogy én szívesen csináltam nyíltan, csak akkor megkaptam a bélyeget, hogy könnyen kapható vagyok, "viszket" nekem, csak szexre vagyok jó, stb., ezért inkább átálltam arra, hogy jeleket adok annak, aki tetszik. Ahhoz, hogy a nők is merjenek nyíltan kezdeményezni, általános legyen ez, komoly társadalmi változások kellenének.

2021. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
10es. Jól tette.
2021. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
75%

"Mert hülyén nézne ki ha a férfi állna neki pózolni"


Akkor tudod mit? Azért a férfi szedi fel a nőt, mert a nő hülyén nézne ki, ha fel akarná szedni a férfit.

2021. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36%

Így megy ez, párezer éve, nem.tudom, milyen lóról kérdezel?


Még, ha a férfi "dolga", hogy megteremtsen ezt-azt, akkor mégis, mi néz ki abból, aki még egy nőt se tud felszedni?

Mi lesz, ha jön a medve?

2021. ápr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
73%
Mit biztosítasz te? Milyen biztonságot? Mi az, ami nekem nincs meg nélküled ilyen téren?
2021. ápr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
53%

"A legrosszabb esetben is van egy fél lakása,"


A pasinak is. Amúgy meg nem biztos, mert nem feltétlenül közös a lakás.

2021. ápr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!