Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a férfinek kell "felszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfinek kell "felszedni" a nőt, elcsábitani, eladni magát neki ha alapvetően a férfi biztositja a biztonságot a nőknek?

Figyelt kérdés
Kicsit át vagyunk esve a ló túloldalára nem?
2021. ápr. 6. 14:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

"és havi gyerektartása általában, aztán él majd egy új pasival ugyanúgy tovább."


Ja, a gyerek nem ingyen nő, az a minimum, hogy fuzet az apja, ha már megcsinálta. Mellesleg egy nőnek gyerek nélkül ezerszer könyebb. Egy kisgyerek mellett lőttek a karriernek. Komolyan nem hiszem el, hogy te komolyan gondolod azt a baromságot, amit írtál.


Mellesleg az ex pasi talán nem jön össze új nővel? Nem neki esik ki a karrierjéből kb. 14 év, hanem az anyának. Nme őneki kell hosszú évekig rohanni oviba, suliba a gyerekért és szinte ellehetetleníteni a magánéáletét.


Ha egy nő valóban nyugisan akarna élni, akkor pont hogy nem szülne és nem sodorná magát kiszolgáltatott helyzetbe. A pasi tovább lép, mintha mi sem történt volna, semmit nem változik az élete.

2021. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%

"(egyik ismerősöm ebből harácsolt vagyont magának, van saját lakás, autó "


Nyusziak, remélem az összes lakással rendelkező férfi ismerőseidet is anyagias ribinek tartod.

Tudod, nemcsak pasinak lehet lakása. Eszem megáll az ilyen ostoba, hímsovi nyomoroncoktól.

2021. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
28%
Sose láttam még olyan nőt akinek a saját erejéből lett volna lakása és nem a szülein való élősködésből vagy egy alfán való élősködésből vagy prostitúcióból és a bétákon való élősködésből esetleg válásipar révén.
2021. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
8%
Sose láttam még olyan férfit, aki ne csalta volna a párját
2021. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
96%
Akkor költözz el a cigánysorról, csuda dolgokat fogsz látni.
2021. ápr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
XD
2021. ápr. 6. 18:18
 27/29 anonim ***** válasza:

#22 nem igazán talált, mert nő vagyok, és nem minden nőismerősöm kurválkodasból szedte meg magát, ezt is.


Viszont van ilyen nő ismerősöm is és nem én kutakodok az életében, ő dicsekedik vele. Tehát ha egy nő ki akar használni egy férfit, ahhoz nem kell elvetetnie magát vele, jogilag pedig biztosabb is, hiszen a férfi nevére terhelt adósság ebben az esetben nem fog feleződni, mint egy válás esetén.

2021. ápr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

21,

"Ja, a gyerek nem ingyen nő, az a minimum, hogy fuzet az apja, ha már megcsinálta. Mellesleg egy nőnek gyerek nélkül ezerszer könyebb. "


Ha neked ez ekkora nyűg és ilyen sokmindent fel kell adnod érte. 14 évi karriert? Nem tudom ez hogy jött ki de hagyjuk is.... Szóval akkor mondj le róla és fizess te gyerektartást, lásd te csak amikor épp idő van rá. ^^

Úgy beszélsz a gyerekről mintha valami rossz üzleti befektetés lenne számodra és sajnálni kéne téged érte.

Én meg azt látom a közvetlen környezetemben h minden elvált nő egy új fickóval van, csak a gyerek mellett hozza a "jól megérdemelt" járandóságát az előző házasságából aztán ugyanúgy megvannak 2 fizetésből, mint előtte csak most az "apa" is hozzájárul.

Aztán szerencséje van, ha annyira nagylelkű az asszony, hogy nem neveli ellene és biztosítja is a látogatási jogát.


Ja meg akkor is szerencséje van, ha tudnak a lakáson osztozni vagy van pénze az asszonynak kivásárolni belőle különben a haszonélvezeti jog miatt baszhatja a fele rész tulajdonát. Mehet albérletbe aztán tessék sok sikert hogy összerakj még 1 lakást albérletben gyerektartást mellett.

2021. ápr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

De én leszarom igazából. Mindenki abba megy bele amibe akar, meg olyan kockázatot vállal amit akar. Csak nem értem a kérdéseket, amit sok csaj megfogalmaz, amikor itt arról panaszkodik, hogy miért nem vett el még mindig 4-5-6 év után? Min gondolkozik ennyit?

Miért nem akar összeházasodni ház vásárlás előtt? (Bizony ilyen kérdés is volt a napokban)

Ez csak természetes így, nem?

2021. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!