Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg a nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg a nőies feminin pasik jönnek be, csak mert a meleg férfiak nagyon közkedveltek a nők körében?

Figyelt kérdés
Hányszor hallottam már nőktől hogy x y olyan jó lenne csak meleg.. meg miért van az hogy minden rendes jó pasi meleg stb.
2021. márc. 30. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Melegek adnak a külsőre. 2 hentente fodrász, kozmetikus, mindenféle ápoló szer, legjobb parfümök, szép igenyes öltözködés. E mellett meg nyitottak, lehet velük nyugodtan beszélgetni mindenféle témáról, mert nincs az a veszély, hogy félre érti.
2021. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%

Mivel a melegeknek (legalábbis a legtöbbnek, akik női szerepben vannak) női lelkületük van, így a nők jobban kijönnek velük. Nincs ebben semmi varázslat, egyszerűen jobban megértik a nőket, mint a férfiak.


Mondjuk érdekes, én nőként még sosem gondoltam arra, hogy de jó lenne ha pl. a meleg kollégám a nőket szeretné. Eleve nem tudok vonzónak látni egy nőies férfit.

2021. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
egyáltalán nem a feminin pasik jönnek be. Max az instab@zi kislanyoknak. Egy nőnek a ferfias férfiak jonnek be
2021. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

Nem tudom, tény, hogy nekem van pár ilyen melegeket fetisizáló heteroszexuális nőismerősöm, akit a hátam közepére nem kívánok, iszonyú éretlennek és károsnak tartom ezt a viselkedést. Szerintem baromi gáz és degradáló, dehumanizáló heteroszexuális nőként meleg pasikat ajnározni meg őket fetisizálni csak azért, mert homoszexuálisak. Én ezzel sosem tudtam azonosulni, de még viccesnek se találtam sose. Olyan szempontból is káros, hogy sztereotipizálja a melegeket, holott nem minden meleg férfi piperkőc, nagyon sok heteroszexuális férfi is az, és csak azért, mert valaki még ad a külsejére, nem lesz egyből feminin is.


Azt se tartom igaznak, hogy a rendes pasik mindig melegek, köztük is van gyökér, illetve a homoszexuális pasik körében nagyon sok undorító szexista féreg van, csak ők megmagyarázzák azzal, hogy hát ők melegek, így hát ők nem lehetnek szexisták. Ahogy rengeteg normális heteroszexuális férfi is van.

Szerintem, az a heteroszexuális férfi, aki a meleg pasikkal rivalizál csajozás terén az minden, csak nem normális, és nagyon rossz helyen keresi annak az okát, hogy a nők miért nem jönnek össze vele. Semmi köze nincs a meleg pasikhoz, csakmondom.

2021. márc. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én bírom a meleg pasikat, egy bizonyos típust, pl. a Nárayt, mondjuk ő idősebb.
2021. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a vicces h ez teljesen rendben van, de ha egy férfi leszbikus nőkre hajtana, az minimum idióta
2021. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem a külsejük miatt közkedveltek a meleg férfiak a nők körében. Hanem mert ők igazi barátok, akik garantáltan nem azért barátkoznak a nővel, mert meg akarják dugni. Nem kell attól félni, hogy ránk másznak, bepróbálkoznak. A barátság itt tényleg barátság.
2021. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
#6: nem hajtanak rá.
2021. márc. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy ez inkább csak a celebvilágra igaz, hogy ott sok jóképű, sportos meleg van, akikről nem is gondolná az ember. Az én környezetemben az összes meleg csúnya és feminin, nem sportolnak, jellemzően inkább vagy vékonyak, vagy elhízottak. Semmilyen vonzalmat nem váltanak ki belőlem, már ránézésre meg a hangjukból is tudom, hogy melegek.


Az tény, hogy jobban adnak magukra, mint a hetero férfiak, de manapság azért a hetero pasik közül is sokan igényesek. Mondjuk én alapból csak olyanokkal kavarok, akik azok :D

2021. márc. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ezt a South Park mutatta be a legjobban, abban a részben amikor az egész város metroszexuális lesz egy sorozat hatására. Eleinte a feleségeiknek ez nagyon bejön, imádják ezt az ápoltságot meg "magukra adást", de aztán a végén ők maguk zúzzák le a műsor készítőit, mert "ez már sok".
2021. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!