Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg a nőies...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg a nőies feminin pasik jönnek be, csak mert a meleg férfiak nagyon közkedveltek a nők körében?

Figyelt kérdés
Hányszor hallottam már nőktől hogy x y olyan jó lenne csak meleg.. meg miért van az hogy minden rendes jó pasi meleg stb.
2021. márc. 30. 12:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
Nincs olyan,hogy a nők. Szívesen.
2021. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
16-20 éves lánykáknak a csajos feminim pasik jönnek be, de 25 felett azért zömében férfias pasikkal vannak együtt a nők.
2021. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Szeretik a melegeket, de kb csak annyira mint egy palotapincsit. Férfiként nem tudnak rájuk tekinteni.
2021. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is a femininebb pasik jöttek be. Pl. szívesebben randiznék egy fiatal Leonardo DiCaprióval, mint egy Dwayne Johnsonnal. Az ultramacsó kinézet egyenesen taszító számomra. A szép, "kisfiús" arcú férfiak viszont könnyen elvarázsolnak.

34/N

2021. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Sunshinedoll ***** válasza:

#10

Hiteles forrás a South Park :D

2021. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14 szerintem Leo fiatalon sem volt feminin, nagyon jóképű férfi volt. Nekem is ez a típus tetszik, vékonyabb vagy sportos alkat, kisfiús arc, de ezt nem nevezném femininnek. Ez a fogalom inkább az ilyen feszülős gatyát hordó, divatmajmoló, nyeszlet, nyámnyila pasikra vonatkozik szerintem.
2021. márc. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

A szép, "kisfiús" arcú férfiak viszont könnyen elvarázsolnak.


Akikben bizonyítottan kevesebb a tesztiszteon és nem tudnak erős utódokat nemzeni (orvosi bizonyítékok vannak rá). Jó beteg np lehet az ilyen, akinek ez kell. Persze ha nem kell gyerek, akkor neked tök mind1.

2021. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!