Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a nő a férfinek?

Figyelt kérdés

Nem értem, ha a mai nő nem akar szexelni, szülni, hűséges lenni, háztartást vezetni, nőiesen öltözni, akkor minek is kellene egy férfinek?



Én pl.: tudok főzni, és telik rendelésre, nincs IT diplomám, de a mosógépet tudom programozni, a porszívó hangos, de ártalmatlan, a vasalást megcsinálja a mosoda, szexre vannak prostik.


Cserébe nincs anyós, terhesség, kényszerből látogatás és jópofizás a csaj barátainál, nem kell diétás moslékot ennem, nem kell drága ajándékra költeni, és nyaralás gyanánt nem kell bőrrák a tengerpartról, mikor negyed annyiért lehet vadászni és prostizni a cseheknél.


2021. ápr. 28. 10:54
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
83%
A szeretet nem arról szól, hogy én ezt adom neked, te cserébe amazt adsz nekem, és így mindketten jól járunk. Az csak üzlet.
2021. ápr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom most magadat nyugtatod, két átsírt éjszaka között, hogy jó az életed prostikkal :)

Előre szólok, se házas, se gyerekes nem vagyok


szóval: nem tudsz nőzni, mert

nem akar veled senki szexelni

pláne nem szülni

véletlenül sem melletted maradni

soha senki nem főzött még neked egy teát sem

és még annyiba sem vesz, hogy hajat mosson miattad


Hát apám szar neked


Függetlenként mondom, hogy nekem érdekes

mégis van férfi mindig az életemben

szeretnek, és szeretem őket

Nem fizetnek, nem fizetek, nincs így sem anyósom.

Főzök, ha szeretnék, hűséges vagyok, és még mellé nőies is

Mik vannak

Ja és őszinte részvétem, hogy még egy horvát nyaralásra sem jutsz el :)


Se barátok, se család, se nő...szar lehet, megértem a frusztrációdat :D

2021. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
85%
oke, ugyes vagy, senkit nem erdekel, ha te az egyedulletet valasztod. azert abba targikus belegondolni, milyen szornyu ‘kapcsolataid’ lehetnek, ha szerinted annyibol all egy novel egyutt lenni, mint amit leirtal.
2021. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

13.-nak.


"Függetlenként mondom, hogy nekem érdekes


mégis van férfi mindig az életemben


szeretnek, és szeretem őket..."


De annyira mégsem szeretnek, hogy gyűrűt kapj.

2021. ápr. 28. 11:18
 15/41 anonim ***** válasza:
86%
:D Nem a gyűrű lebeg mindenki szeme előtt, nekem pl nőként nem fontos az esküvő egyáltalán, mégis szeretnek és szeretve vagyok. Remélem te is megtapasztalod ezt az érzést egyszer. (nem a 13-as vagyok)
2021. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
86%

15 Igen a gyűrű a szerelem mérőfoka 😂

Ne erőlködj, csórikám épp elég rossz neked így is. Látjuk, olvassuk :)

2021. ápr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
84%

Ez a bazári majom nem választja az egyedüllétet, az egyedüllét választja őt.

Hát kinek kell ilyen világ vesztese? :D

2021. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
72%
A szerelem mértéke nem a házasságtól függ.
2021. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
76%
Nekem azért van barátnőm, mert jól érzem magam vele, fantasztikusan főz, mindig lesi kívánságaim, szeretek vele aludni és bármiben számíthatok rá. Mi alapján vontad le a tanulságot, valaki nagyon átvágott?
2021. ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
73%
Napi kérdés, ahol azt reklámozza valaki, hogy megkeseredett, valami lenéző, “megvilágosodott” szövegbe burkolva. :)
2021. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!