Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a nő a férfinek?

Figyelt kérdés

Nem értem, ha a mai nő nem akar szexelni, szülni, hűséges lenni, háztartást vezetni, nőiesen öltözni, akkor minek is kellene egy férfinek?



Én pl.: tudok főzni, és telik rendelésre, nincs IT diplomám, de a mosógépet tudom programozni, a porszívó hangos, de ártalmatlan, a vasalást megcsinálja a mosoda, szexre vannak prostik.


Cserébe nincs anyós, terhesség, kényszerből látogatás és jópofizás a csaj barátainál, nem kell diétás moslékot ennem, nem kell drága ajándékra költeni, és nyaralás gyanánt nem kell bőrrák a tengerpartról, mikor negyed annyiért lehet vadászni és prostizni a cseheknél.


2021. ápr. 28. 10:54
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
21%

nekem nem jön össze a csajozás szerettem volna családot megértő társat de nem is rossz ez az élet amit leírtál.

Pénzem van egész jó munkám,mosni főzni tudok és tényleg vannak prostik nem is rosszak nem tdom mennyi idős vagy de én 27 évesen lehet a te példád követem.

2021. ápr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
62%
22 🤣 Te a kérdező vagy . Írtál magadnak 😄😄😄
2021. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
75%

"miért öli meg magát valaki egy használható, ez által cserélhető valamiért."


Komolyan azt hiszed, hogy meg tudsz ezzel sérteni bárkit? Mert cserélhető tárgynak írod le a nőket?


Csak szán itt mindenki. Nem tűnik fel?

Ezért nem leszel te még soha negyed férfi sem.

Igazi férfi kap igazi nőt


Neked maradnak a cseh prostik, de szerintem még ők is undorodnak tőled :D

2021. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
24%

nem kérdező vagyok halál komolyan mondom hogy tetszik a stílusa

amúgy ő nem mondott ilyet hogy nincs sikere a nőknél meg olyat sem hogy akart családot

2021. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
32%

azzal nem értek egyet hogy a nők cseréltető ágybetétek meg stb vagy hogy házimunkát végezzenek ne hogy itt megrohamozzanak az amazon seregek


azzal viszont igen hogy ha valaki így érzi jól magát igen.

és ki tudja ha annyit prostizik lehet el tárgyiasítja a nőket mert csak üzletet lát bennük stb.


ugyan ezt egy ronda nő is megteheti el mehet férfi prostihoz vagy nőihez stb.

mondjuk annyi hogy neki akad ingyen is valaki. sőt lehet boldog élete szerető férjjel.

2021. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
76%

ő nem mondott ilyet hogy nincs sikere a nőknél


ÁÁÁáááá nem, abszolút nem :D

Biztos egy don juan :D

Egy férfi akinek sikerei vannak a nőknél, biztos azon picsog, hogy senki sem akar rá főzni, meg még dugni sem, mert azért is fizetnie kell

Ilyen ám egy sikeres férfi.


Gondolom a Blahán a hajléktalanok is hobbiból utasítják vissza a jól fizető állásokat szálláslehetőséggel :D


világ lúzerei egyesüljetek :D


(és még mindig te vagy a kérdező :D )

2021. ápr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
42%

Értem a kérdésed.

Minek a nő a férfinak?

Társas lények vagyunk.

2021. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
80%

Inkább minek férfi a Nőnek???

A szamlaimat egyedul is ki tudom fizetni, a kielegules meg nelkuletek is, házimunkát amugy is megcsinalom mert rend es tisztaságmaniás vagyok! - Nincs fajdalom a gyerekszulessel, nincs veszekedés, hogy már megint nem segitesz semmiben, nincs allando megfelelesi kenyszer, nincs ejszakazas a gyerek mellett, (merazanődolga)


No?

2021. ápr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
54%

29 ennyi igazad van


ha meg gyereket akarnál vannak lombik bébik sőt örökbe fogadás

amúgy 26 vagyok rendesen le lettem pontozva pedig nem hiszem hogy megsértettem volna bárkit is

2021. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
73%

Miért, a nőnek minek férfi? Kivenni a részét otthon semmiből nem akarja, a haverok mindig fontosabbak, félrekefél és nem lehet rá számítani. Na, ez kb. ugyanolyan általánosítás volt, mint amit te levágtál.

Ahogy már többen említették, normális ember társat keres, akivel jó együtt lenni. Nem csicskát, aki megcsinál helyette dolgokat. Így itt is van a magyarázat: mert jó vele lenni.

2021. ápr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!