Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el folyton?

Figyelt kérdés

Már rengeteg randim volt, sok volt a csak 1 randis, de sokszor a 2-3 randiig eljutunk, aztán ennyi. Vagy én találok valami nem tetszőt a másikban, vagy ő nem keres többé. Mit ronthatok el folyton? Tudom, hogy így látatlanban nehéz megállapítani, de adjatok tippeket. Nem fojtom meg a másikat, általában megvárom, hogy ő keressen. De azért nem hagyom, hogy teljesen egyoldalú legyen a dolog. Egy idő után mégis alábbhagy a férfiak lelkesedése. Mi lehet velem a baj? Vagy a külsőmmel lehet?

22N


2021. ápr. 27. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
így látatlanban nehéz megállapítani
2021. ápr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írj magadról többet lehet úgy könnyebb lesz!
2021. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki tetszik nem tudod magadhoz vonzani.

Nekem is igy indult hogy vagy nem tetszik, vagy aki tetszik annak en nem.


De jött egy srac aki ugy inditott randi utan hogy velem soha többet. Viszont..aaaannyira akartam őt, hogy a legprofibb nőt adtam elő. Akinek van tartása, de vonzó is, apránként ad apro jeleket a tovabbi kapcsolattartasban, nem száll rá a masikra, de kivancsiságot ébreszt fel, aztán fokozatosan ezt igy tovább, kicait titokzatos, de csábító is, megmozdulgattak benne a dolgok, aztán csak kémiára ment, viszont apránként adagolva jött belőlem a többi is hogy egyre jobban kialakuljon a kötődés, és igy tovább, nagyon komoly kapcsolat is lett belole, együtt éltünk, 5 év.



Nos ez az energiát, amennyit én beleadtam es ahogy magamat lekuzdottem hogy tartásom legyen, es igazi nő legyek neki, irto ritka aki képes belőlem kihozni. Azt hogy nem szeretném őt, meg jo lenne, hanem egyetlen randi után én egyenesen akarom őt, sziklaszilárdan eltökélve tizon vizen át es a legprofibbat hozni magambol ha kell önmagamat is leküzdeni.


Megesik de ritka.

Valszeg neked még nem jott el az aki tetszik és tuzon vizen át is kell es nem mész el felette.

2021. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem látják meg benned azt, amiért akarják folytatni. Ezt így nehéz megmondani, hogy mi a gond. Lehet, a külsőd, kisugárzásod, visszahúzódó vagy, vagy túl rámenős, vagy csak szürke egér, akivel nem lehet beszélgetni.... passz.
2021. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet érdektelen a beszélgetés. Mennyire mélyedtek el? Van nevetés, humor (röhögő emotikon)?
2021. ápr. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

"Vagy én találok valami nem tetszőt a másikban"


bocsi, de ez MINDENKIBEN van. Mindenkinek vannak rossz tulajdonságai, szokásai. Nem alkoholizmusra meg drogfüggőségre értem, de apró pici dolgok, szerintem benned is vannak. A szerelem pedig vak és ezeket tolerálni fogod.


A párkapcsolat nem arról szól, hogy minden happy és tökéletes a pasi/csaj. Összecsiszolódás és a közös megoldás, elfogadás az alapja. Szerinted, akik évek óta együtt vannak, ott minden tökéletes? nem és lehet sok dolog zavarja a másikat a párjában, de összességében jól együtt működnek.


Nem lehet és szabad úgy ismerkedni, hogy 1-1 dolgot szándékosan kiszúrsz (nekem rólad ez jön le) és egyből dobod. Most felejtsd el, ha normális kapcsolatot akarsz.


Nincs tökéletes ember, sem tökéletes kapcsolat. De még nagyon fiatal vagy, kialakul majd a dolog. Hogyan ismerkedsz? miről beszéltek? szóba került, hogyan viselkedik a nőkkel, a szüleivel, a volt párjával? mi mozgatja az életben, mit gondol a világról stb. EZEK a lényeges kérdések és nem az, ki hogyan néz ki, milyen vagány stb.


30f

2021. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!