Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el folyton a lányoknál?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok hosszútávú kapcsolatra nem sikerült szerttennem. (nem vagyok szűz)


Ha esetleg megtetszik egy lány, de nem különösebben addig jól megy minden magamat adom szóval ahogy lennie kell DE ahogy észbe kapok, hogy "-Nekem ő tényleg tetszik"

Valahogyan borul minden béna leszek kellemetlen helyzetbe kerülök semmi nem lendül pozítiv írányba és végül a lány mondja ki a végszót.

Talán erőszakosan akarom, vagy nem tudom de ha valaki hasonló helyzetben volt kérem neki segítsen mert már szinte félek bármibe is kezdeni folytogató szorongó érzés.


2019. jan. 27. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is tedd fel magadban a kérdést, amiatt leszel béna, mert rájössz hogy Ő tényleg tetszik, vagy amiatt, mert "kezdeményezel"/"kezdeményezni szeretnél, csak felsülsz"?


Könnyen lehet hogy az utóbbi a probléma (nálam ez volt), ez pedig egy olyan dolog, hogy el kell határoznod magadban, hogy nem leszel béna, illetve fejben elég határozottan rá kell koncentrálni arra, hogy megőrzöd a hidegvéred bármi is történik.


Ezt legegyszerűbb ha gyakorlod pl utcán, vagy igazából akárhol, random nőknek csak 1-1 kellemes szót megejtesz (s tovább mész!), csak hogy szokd a szituációt (ne aggódj amiatt, hülyét csinálsz magadból).

Aztán idővel menni fog a dolog.

2019. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Ahogya ráeszmélek, hogy valóban tetszik (nem könnyű megfogalmazni)

mintha úgyérezném bizonyítanom kéne

odakell tenni magam hirtelen minden követ képes vagyok megmozgatni csak, hogy találkozhassak a "kiszemeltel" és valahogy ezen a ponton borul minden a lány nem mutat érdeklődést és érzem, ahogy egyre reménytelené válik az ügy de azért még csúnyán mondva kapálodzom.


A kezdeményezésre visszatérve. Amikor még nem tulajdonítok sokat a szituációhoz nem kell kezdeményeznem mintha csak a tudatalattim vezérelne jó helyzetek alakulnak ki minden olajozottan megy.

Szintén miután megfogalmazódik bennem, hogy tetszik a lány egyszerün nem sül ki semmi jó amolyan görcsös erőlködés lesz a vége.

2019. jan. 27. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok


"mintha úgyérezném bizonyítanom kéne"

ez csak plusz stressz, erre próbálj meg ne gondolni, más miatt próbálj meg ne bizonyítani, sose, semmilyen területen, csak magad miatt


"lány nem mutat érdeklődést"

just push forward (ésszel persze), ha felsülsz, semmi probléma, akkor nem akart a csaj amúgy se


"görcsös erőlködés lesz a vége"

idézném magam: "... csak hogy szokd a szituációt ..."

2019. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendben elengedem ezt a stressz forrást hagyom, tudatosan hogy a tudatalattim vigyen... (tudom ez így ellentmondásosnak tűnik)... ergo nem teperek csak ami jönn magától.


Ha elengedem magam akkor talán így minden jobban megy



Igazad lehet valószínűleg mivel tapasztalan vagyok ezen a téren sötétben tapogatózóm és elszúrom.

2019. jan. 27. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

"A lány nem mutat érdeklődést".

Én már itt hagynám a dolgot. Ha odamész a lányhoz és sokáig passzív akkor szerintem hagyni kell. Gondolom ismersz párokat, kérdezd meg hogyan jöttek össze. Egyiktől sem fogod azt hallani hogy a srác odament, a lánynak nem volt szimpatikus, de addig nyomult a srác amíg a lány beadta a derekát- lehet van ilyen történet, de elég ritka.

A lényeg, hogy ne foglalkozz olyan nővel akinek nem jössz be.

Kitartást csajozásban. A második kapcsolat már könnyebben jön össze, csak az első itt sokaknak gázos (nekem is nehezen jött össze az első). A tanácsom az, hogy első kapcsolatnál még ne életed szerelmét keresd. Az elején ne legyél még túl válogatós.

2019. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen igazad van azzal kapcsolatban, hogy ha (már) nem mutat érdeklődést a lány hagyni kell csak én sajnos látom de képtelen vagyok beismerni magamnak, hogy veszett az ügy és idiótát csinalok magamból.


Viszont sajnos láttam pár olyan kapcsolatott ahol a srác tepert a lányt nembérdekelte, ezután mégis összejöttek de a kapcsolat pár hónap esetleg egy év után haldokolni kezdett mivel kiderült, hogy elegük van egymásból nem érzik jól magukat a másik mellett sőt inkább egymás agyára mennek

2019. jan. 28. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!