Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan átlagos 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan átlagos 40 alatti nők, akik nem traveladdictban szenvednek? Most ne a 8 osztályt végzett, 12 órázó gyári operátor Marikát írjátok.

Figyelt kérdés
Bárhová megyek ismerősi körben, minden nő facebook adatlapja ki van díszítve külföldi képekkel. Kevés olyan van, amelyik nem jár minimum 4-5 nyugati vagy dél európai országban. Télen is alap a síelés nekik.
2021. ápr. 26. 19:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Mi ezzel a baj?

En szeretek utazni! Imádok uj helyeket felfedezni, sielni

2021. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
69%
#29: na de honnan tudod, hogy az illető bambul vagy pedig műalkotást fogad be? Én példáulnagyon fogékony vagyok a különleges építészeti megoldásokra (még nem láttam, de érdekelne): Hagia Sophia, a római Pantheon kazettás mennyezete, a kölni Dóm, vagy pl. Zaha Hadid alkotásai. Ez is azonos lenne a hekkzabálással?
2021. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
58%

#24: csak azt nem ertem, benned honnan ez keseruseg es agyatlan gyulolet. gondolom, volt valami tarumad, hogy fiatalabb korodban minden ismerosod utazgatott, te meg csak a szamitogep elott gornyedve bamultad ahogy posztoljak ki a szep kepeket es megpukkadtal az irigysegtol. vagy talan kikosarazott valami csaj, aki szeret utazni?

mindenesetre tenyleg beteges a fobiad, ha szerinted mondjuk vilaghiru kepeket megnezni egyenlo azzal, hogy hekket zabalsz a batonon, meg turazni annyi, mint szemetet szetdobalni a hegyen. nem tudom, te biztosan ezt lattad magad korul a szellemi nyomorban, tehat nem hibaztathatlak erte, hogy korlatolt a gondolkodasod.


mi kiskoromtol kezdve 1-2 evente mentunk kuldoldre nyaralni a csaladommal es nem azert, mert ‘azt lattuk a mediaban’.. annyirabuta vagy, ha szerinted ez komolyan igymukodik. felesleges is reszletezni, mit csinalhat egy ember egy utazas soran, ugysem fognad fel. tenyleg csak azt nem ertem, teged miert irrital ennyire, hogy ugy frocsogsz az uatzni szeretokre, mintha gyerekmolesztalo pedofilok lennenek.

engem pl. total hidegen hagy a horgaszas, nem erdekel, nem ertem, mi a jo benne.. de nem figom szidni a horgaszokat, hogy milyen hasznotalan emberek. nevetsegesse teszed magad es minel tobbet vergodsz, annal rosszabb lesz. te sotet proli.

2021. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
53%
ja, meg dolgot arulj mar el. jartal valaha eletedben kulfoldon? es neked mi a hobbid, ami annyira hasznos es kreativ es tehetseget igenyel? komolyan kiváncsi vagyok, nem kotekedes.
2021. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
74%

Elég érdekes a kérdés megfogalmazása. Nők akik traveladdictben szenvednek.

Itt egyedül te szenvedsz, meg a többi hozzád hasonló, akiknek nincs az utazgatásra pénzük vagy igényük, esetleg egyik se.

Amúgy nem értem miért kell folyton más életében és pénztárcájában turkálni.

2021. ápr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
76%

Én pl. pánikbeteg vagyok, nem tudok repülővel utazni, szóval az ilyen utak nekem kilőve. De amúgy sem vagyok egy nagy utazós, meg nekem az nem program, hogy utazzak fél napot, hogy aztán egy tengerparton pecsenyére süljek. Belföldre szoktunk inkább menni, illetve külföldre még covid előtt is csak pár évente mentünk, és akkor is Európa (Németország, Lengyelország, Olaszország, Horvátország). Síelni egyszer voltam, Szlovákiában. Köszönöm, elég is volt, pedig nagyon szeretem a telet és más téli sportokat.

De ahogy írták, ma már nem egy olyan nagy luxus utazni. Persze, van ahova drága a repjegy, meg ha 5 csillagos szállodába mész, akkor igen, de simán ki lehet fogni fapados olcsó járatokat. Persze, van ez a jelenség, mikor itthon hiteleket törleszt, de azért a fotó kell Dubaiból... :))

De amúgy mindenki arra költi a pénzét és azzal tölti a szabadidejét, amivel szeretné. Miért zavar?


"Az, hogy bambulok egy sort a bazilika előtt 30 percig nekem nem fedi a művészettörténeti jelentőségű alkotások megismerését. Kb a buszmegállóban is állhatnál. A hekkzabálással a megismerés mélysége egyenértékű."

Történész vagyok, párom művészettörténész, hidd el, rajtad múlik, hogy mit hozol ki abból a 30 perces "bambulásból". Mi ha megyünk múzeumba, akkor előre felkészülünk a műalkotásokból. Így nem a hekkzabálással lesz egyenértékű, hanem sokat lehet tanulni. Egy hangversenyt is végigaludhatsz, meg úgy is ülhetsz ott, hogy valamennyire ismered a művet és be is akarod fogadni, engeded, hogy hasson rád.

2021. ápr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki másképp látja a világot. Nem egy ismerősöm tárgyakat gyűjt, mint a legújabb Iphone, ilyen olyan drón vagy gamer gép, 3. kocsi egy 2 fős háztartásban.

Téged miért zavar, ha én inkább BKV-zom, mint hogy havi 50 ezret kidobjak kocsi fentartásra, csak hogy helyette nyaraljak? Vagy pl nem veszek évente új telefont, nem költök százezreket ruhákra, cipőkre.

Mindenki mással jutalmazza meg magát az elvégzett munka után. Te egy Iphonenal pl, én meg egy 1 hetes nyaralással. Mégsem mondom azt egy olyanra, mint te, hogy vagyontárgyaddict vagy bármilyen hasonló ledegradáló jelző.

Van olyan ismerősöm, aki évente vesz új kocsit meg Iphonet és szinte soha nem járt külföldön. Őt az elégíti ki, engem meg az, hogy világot látok.

Vagy pl en eljárok rendszeresen önkénteskedni meg vért adni, más meg le sem szarja a társadalmat. Mindenkinek mások a preferenciái, miért allsz le olyannal, akinek teljesen más, mint neked? Keress hasonló tárgygyűjtögetőt, aki írtózik az utazás gondolatától is aztán jól meglesztek. Nem azt kéne lenézni, aki inkább élményeket gyűjt a vagyontárgyak helyett.

2021. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Senki sem vesz évente új telefont, csak pár beteg sznob. Nem is magyar pénztárcákhoz vannak szabva a 450 ezres samsungok és 500 ezres zájfonok.
2021. ápr. 27. 15:08
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
38: Abban igaza van, hogy mindenki elkölti a pénzét valamire. Van, aki 200ezres videokártyát vesz (ami a mai 800 ezres vga árakhoz mérten nem sok). Van aki bukócsövet a kocsiba, van aki fajtatiszta kutyát 70 ezerért, van aki hangszert 300-ért, van akinek elmegy hétvégente 20ezer buliban, van aki másra költ, van aki pedig utazik.
2021. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!