Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan átlagos 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan átlagos 40 alatti nők, akik nem traveladdictban szenvednek? Most ne a 8 osztályt végzett, 12 órázó gyári operátor Marikát írjátok.

Figyelt kérdés
Bárhová megyek ismerősi körben, minden nő facebook adatlapja ki van díszítve külföldi képekkel. Kevés olyan van, amelyik nem jár minimum 4-5 nyugati vagy dél európai országban. Télen is alap a síelés nekik.
2021. ápr. 26. 19:27
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
87%

Mindenki arra kolti a penzet, amire szeretne, teged ez miert zavar?

Valaki iszik, dohanyzik, draga hobbija van stb valaki meg utazik, ha megtehetik, miert ne? En is imadok utazni, voltam rengeteg helyen mar es mindent magamnak alltam, nem az aktualis baratom. Mindent felesben fiztunk.


Es igaza van az egyik valaszolonak, utazni olcso, csak mindennek jol utana kell nezni. Europan belul rengeteg repjegyet vettem mar 10 ezer ft alatt, valaki ennyiert eszik a mekiben.. vagy vesz 8 doboz cigit, ami elmegy egy het alatt.

Masfel eve Los Angeles-London repulejegyem 50 ezer ft volt, nagy boronddel, kajaval a gepen es elore foglalt szekkel. Ezek egyaltalan nem horribilis osszegek, egy hetes Balatoni nyaralas annyiba kerul lassan, mint ugyanennyi ido a spanyol tengerparton.

2021. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg durva a Balaton! A legtöbb kollégám azért nyaral a horvát tengerparton, mert családostul ugyanott vannak árban, mint a Balcsin.
2021. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
80%

Én bőven 40 alatt vagyok, és nem vagyok traveladdict.

Alapvetően szeretek utazgatni, nyilván érdekel a világ, de nem vagyok addict egyáltalán. És láss csodát, soha semmit ezekből nem posztolok se instára, se egyéb helyekre :)

Ja és diplomás vagyok, "értelmiségi", ha úgy tetszik.

2021. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Nem is a Balatont mondom, az már szinte drágább lett mint egy olasz, spanyol nyaralás. Én az ilyen extrém drága kirándulást mondom, mint pl Thaiföld, Bali, Dominika, Maldív-szk, stb. Ami két főre bizony 1 millió alatt alig van.
2021. ápr. 26. 20:14
 15/39 anonim ***** válasza:
83%

Van bőven, csak akkor nem luxusszállodában szállsz meg és nem étteremben eszel.

Egyébként miért zavar ez?

2021. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
56%
Mindig azzal jönnek, hogy akinek van rá pénze az utazik. Mintha az utazgatás valami vagyoni fokmérő lenne. Minden éven többször nyaralhatnék, mert anyagilag megtehetem, de nem fogok és soha nem is tettem, mert nem érdekel. Én semmi élvezetet nem látok a hosszú fárasztó utazásokban, a "veretős" facebook posztolgatásban, egyáltalán nem érdekelnek "idegen kultúrák". A világon nagyon kevés olyan hely van, amit szívesen megnéznék, azok is inkább múzeumlátogatás jellegű dolgok amire nem kell 2 hét, 2 nap is elég. Talán egyszer. De ez a "kötelező minden éven menni külföldre, mer Marikáék is mentek a melóhelyről tudod az könyvelésen...." Ennek számomra nincs értelme. Sőt, roppant "egyedi" lesz, hogy minden 2. embernek ezzel van tele a profilja. Én jobban felfigyelek egy sportoló, zenélő, festő stb. nő profiljára, mint egy világcsavargó típusú emberére.
2021. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
74%
#14: es? ha valaki eleget keres hozza (vagy annyira fontos neki, hogy szivesen osszesporolja ra a penzt), akkor miert ne? a tesom a biciklijere kolt felmilliokat, en meg pl. az utazasra. tovabbra sem latom, hol itt a problema, azon kivul, hogy te ezt nem birnad anyagilag. amivel szinten semmi gond nincs, csak akkor ne ugy allitasd be a dolgot, mintha teged nem erdekelne az ilyesmi es gaznak tartanad, hanem mondd meg nyiltan, hogy nincs erre penzed. ne ilyen lenezoen ‘traveladdictezzel’ magas lorol.. mikozben te is szivesen ‘travel addict’-kodnal, ha lenne mibol.
2021. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
67%

amugy a kerdesben meg nyugati meg del-europai orszagokrol

irsz, itt a kommentben meg mar balirol. nagyon nem egy kategoria.

2021. ápr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
18%
Léteznek, de valóban ritka. A gyakori népe is utazási függőségben szenved, ezért magyaràzkodnak, hogy teljesen normális az összes pénzt és erőforrást turistáskodásra költeni. :D Leírom mi a baj ezzel: az utazgatáshoz kettő dolog kell: idő meg pénz :D se nem tehetség, se nem kreativitás, kitartás, gyakorlat, vagy ilyesmi, ami egy normál hobbihoz kell. A másik: teljesen öncélú és csak a fogyasztásról szól. Jót zabálni, jót mozogni, szépet látni stb. stb. De persze-persze, a gyakori népe nem ilyen felszínes, mert ők nyilván elsőre az óvárosba mennek, a tengerpartra nem is 😂😂
2021. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
73%
19: Nincs ezzel baj, mindenki másképp "ereszti ki a gőzt", másképp kapcsol ki. Csak a "mer'biztosnincsrápénzed" jellegű "kötelező utazni manapság" mentalitással van bajom.
2021. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!