Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan átlagos 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan átlagos 40 alatti nők, akik nem traveladdictban szenvednek? Most ne a 8 osztályt végzett, 12 órázó gyári operátor Marikát írjátok.

Figyelt kérdés
Bárhová megyek ismerősi körben, minden nő facebook adatlapja ki van díszítve külföldi képekkel. Kevés olyan van, amelyik nem jár minimum 4-5 nyugati vagy dél európai országban. Télen is alap a síelés nekik.
2021. ápr. 26. 19:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
De akkor ennyi erővel egy múzeumi látogatásnak sincs semmi haszna, csak a "fogyasztás".
2021. ápr. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
79%

#19: az ilyen irigy proli mentalitastol fordul ki a gyomrom.


hol van az megirva, hogy egy hobbinak kreativnak vagy hasznosnak kell lennie?! gondolom, te hobbibol csakis nyelveket tanulsz, maratont futsz le, etelt osztasz hajlektalanoknak es allatmehelyeken segedkezel, ugye?


a hobbinak az a lenyeg, hogy kikapcsoljon, feltoltson, kizokkentsen a mindennapokbol. es valakinek ez lehet a sport, a festes, az olvasas.. masnak meg az, hogy a tengerparton koktelozgat. mi kozod hozza? ugy mondod, mintha az utazas kizarna azt, hogy mellette a fent emlietett baromi HASZNOS dolgok valamelyiket is csinald.


nem mellesleg csak a te korlatoltsagodat bizonyitja az, hogy szamodra utazas = tengerparton dogles es zabalas. csomo HASZNOS dolgot megismersz, megtapasztalsz, latsz egy jol megszervezett utazas soran, de az ilyen hozzad hasonlo korlatolt suttyonak aztan magyarazhatom.

2021. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
64%
egyebkent meg aranyos vagy, hogy te akarod megmondani, mi lehet RENDES HOBBI es mi nem. remelem, azoknak is beugatsz, akik szamitogepen jatszanak, meccset neznek, horgasznak vagy az autojukat butykolik szabadudejukben. vagy csak az utazas szurja a szemed?
2021. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
14%

Még azokat is többre tartom, akik számítógépes játékokkal játszanak állandóan, mert abba legalább az időt, gyakorlatot bele kell ölni. 😂

Az irigy proli meg az, aki elleste a médijából, hogy márpedig utazni KELL, mert akkor gazdagnak látszik. Nagyon sok hasznos dologgal találkozik az ember egy 3, 4 vagy 6 napos szervezett út során, de tényleg 😆 ez a klasszikus, mi az óvárosba megyünk, mi a hegyekbe megyünk túrázni, nem a tengerpartra, mint a sok proli. Persze a hegyeket is teleszemeteljük, meg sorban állás van a csúcstámadásnál, de az ilyen teljesen normális. Egy rendes "hobbi", vagy más néven alkotási folyamat során az emberből is kell jönnie erőfeszítésnek. Az, hogy csak befogadom az "élményt", cserébe odadobom a pénzem, ahhoz nem kell semmi. Ha a Sixtusi kápolnába mész freskót csodálni az pont ugyanaz a szintű befogadás, mintha a balcsin zabálnád a hekket. Tudom, hogy első látásra nem annak tűnik, de jobban meg kell vizsgálni. Az érzékszerveidet látod el ingerrel, amin élvezkedsz. Utazónak én csak azt tartom, aki egy irányú jegyet vesz és minimum megismerkedik a kultúrával (nem csak egy vacsora a sivatagban 😂), le is telepszik egy időre.


Majd meglátod, hogy a covid után a gazdagok hogy fognak tiltakozni a sok proli fapados utas ellen, mert az ő szemükben a magadfajtád csak proli 😆

2021. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Én csak egyet tudok, volt régen ilyen barátnőm. Már akkoriban sem keresett rosszul, 300 nettó (8 éve), de minden egyes ftját utazásba fektette 34 évesen is. Testvére Usában lakott, egész évben arra gyűjtött, hogy nyáron 3 hétig bejárja vele Usát, Kanadát, Mexikót. Milliók mentek így el neki, semmilye sem volt, se lakás, se félretett pénze erre, se ruhái igazán (csak túracipők, munkába is abban járt), se tv, semmi.
2021. ápr. 26. 21:37
 26/39 A kérdező kommentje:
Én ugye meg már akkor is lakásra gyűjtöttem, ő meg menni akart év közben is 3-4 szer hegyet mászni az Alpokba, stb. Nem illettünk össze.
2021. ápr. 26. 21:38
 27/39 anonim ***** válasza:
77%
#24: azért a művészettörténeti jelentőségű alkotások megtekintését a balatoni hekkzabáláshoz hasonlítani elég erős. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok egy nagy utazó.
2021. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
87%

Azért annyi keserűség árad ebből a kérdésből meg a 19 és 24-ből... Sajnálom az ilyen embereket. Egy életet leélnek ilyen kamu önigazolások között miközben majd megvesznek az irigységtől. Az ember azt degradálja le amit nem érhet el: "á nem is kéne"!

Pont ahogy a nőalázó írásaikban.

2021. ápr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
30%
#27 Tudom, hogy első olvasásra meredek, ezért kell jobban belegondolni. Az, hogy bambulok egy sort a bazilika előtt 30 percig nekem nem fedi a művészettörténeti jelentőségű alkotások megismerését. Kb a buszmegállóban is állhatnál. A hekkzabálással a megismerés mélysége egyenértékű.
2021. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Kicsivel 40 fölött vagyok, de egy éve voltam életemben először külföldön. Akkor sem így terveztem, csak átugrottak velem Szlovákiába.

Én sose voltam egy nagy utazgatós. A nyelvekkel hadilábon állok, de annyi látnivaló volna Magyarországon is, ha már annyira utazhatnékom volna, itt kezdeném. De valahogy nem érzek ilyesmire vágyat. Biztosan azért is, mert egyedül nem érezném jól magam, olyan családtagom meg soha nem volt, akivel menni lehetett volna bárhova is. A nászutamon is honvágyam volt, alig vártam, hogy vége legyen. Magától a közlekedés részétől nagyon félek, mindig halálfélelmem van, ha autóba kell ülnöm. Biztos benne van az is, hogy huszonéves koromig nem volt autónk, csak a nagyszüleimnek, így ritkán ültem autóban.

Sajnálom egy kicsit, hogy kimaradt, de nem jó szakmát választottam, pénzem se volt rá soha, aztán meg a kutyáim miatt nem is nagyon akartam én sehova utazni, kire bíztam volna őket? Egy nagy családban ez nem gond, de nekem az nincs.

Úgyhogy el vagyok, mint a befőtt egy helyben, nem is érzem jól magam, ha bárhova menni kell.

2021. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!