Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még olyan átlagos 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan átlagos 40 alatti nők, akik nem traveladdictban szenvednek? Most ne a 8 osztályt végzett, 12 órázó gyári operátor Marikát írjátok.

Figyelt kérdés
Bárhová megyek ismerősi körben, minden nő facebook adatlapja ki van díszítve külföldi képekkel. Kevés olyan van, amelyik nem jár minimum 4-5 nyugati vagy dél európai országban. Télen is alap a síelés nekik.
2021. ápr. 26. 19:27
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
75%
Civilizalt orszagokban ez termeszetes, semmi kulonos nincs ebben. Egy melyszegenyseggel es oligarchiaval sujtott Magyarisztanban komplexusokat kavar fel es a veretes eszkoze lehet valoban.
2021. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%

Mi a bajod ezzel?

Én is rengeteget utazok, mert szeretek és megtehetem.

2021. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nincs semmi rossz abban, ha valaki szeret utazni. Tavaly én is megcsináltam az országos kék 1/4-ét. És senki kedvéért nem mondok le a természetről.

Ha valaki tunyulós alakat elfogadom, ha valaki nem szeret sátrazni megértem.

Viszont a kapcsolatban ha ez feszültségeket generál, akkor nem egymással van dolgunk.

2021. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak 8 osztállyal leszel gyári operátor, hanem kb bármilyen végzettséggel, ami nem piacképes.


Csak az utazgat, akinek van rá pénze.

2021. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

es akkor mi van? teged megis miert zavar ez? art neked vagy maganak vele? egy ember csak tobb lesz attol, hogy vilagot lat, mas helyeket, embereket, kulturakat ismer meg, elmenyekkel gazdagodik.


en is szeretek utazni es neha ki is teszek kepet rola ide-oda. fel nem tudom fogni, hogy emberek hogy tudnak meg ebbe is belekotni, miert faj ez neked? bocs, hogy nekem nem kielegito a balatonra levonatozni evente egyszer es megtehetem, hogy erdekes helyekre utazzak.


mondjuk aki erre huzza a szajat, az nalam kapasbol elbukik, tehat ez jo szuro a magadfajta besavanyodott, irigy alakok ellen.

2021. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
83%
És mi baj ezzel? Én pl magamnak finanszírozom ezeket az utazásokat. Vagyis jó, mostmár nyilván ketten a férjemmel. De korábban magamnak álltam ezeket, illetve sok olyan segítő, önkéntes munkát vállaltam nyaranta, ami utazással járt. Én szeretem megismerni a világot és hálás vagyok azért, hogy meg is tehetem. Sosem vártam el, hogy más finanszírozza ezt helyettem, viszont olyanokkal nem is jöttem össze, akik nem így látják a dolgot. Én nem kényszerítem rá senkire az utazást, de más se kénszerítsen engem arra, hgoy otthon maradjak. Nyilván most a covid helyzet más.
2021. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

#4

Utazni olcsó dolog, csak érteni kell hozzá. Pár példa:

[link]

[link]

[link]

2021. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%
Na, mi van, kérdező? Elvitte a cica a nyelvedet?
2021. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
67%
szerintem a kerdezot csak az frusztralja, hogy azok a nok, akik megtehetik, hogy utazgassanak, valoszinuleg jobb anyagi helyzetben vannak, mint o, es ettol neki kisebbsegi komplexusa lesz.
2021. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
88%

A gyárban nálunk sori munkán dolgozik egy lány. Évek óta nincs párja, udvarlója. Szeret utazgatni, és ő pl. marha sokat túlórázik, hogy fussa a "hobbijára". Ahogy ő mondta egyszer: a nyaralásokat mindenki irigyli tőle, de arra a sok munkára már senki nem irigy, amit ő ezért ott dolgozik.


Nem kell igazából menedzsernek lenni, hogy ezt megengedhesd magadnak. Az is való, hogy nem zsebből vágod ki ennek a költségét, de ez ugyanolyan hobbi, mint bármi más.

2021. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!