Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan felháborító, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan felháborító, hogy online társkeresésnél (illetve a legtöbbször élőben is) a külső jelenti az első rostát?

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvasom itt, hogy ki vannak azon akadva, hogy milyen felszínesek azok, akik nem írnak vissza, nem randiznak olyanokkal, akik nem tetszenek nekik. Attól még mert az emberek többsége első körben a külső alapján szelektál, a belső értékek, és a közös dolgok ugyanolyan fontosak.
2021. ápr. 26. 14:48
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Oké, akkor most a húszas éveim közepén jöjjek össze dagadtakkal, mert 35 évesen könnyebben jönnek majd fel a kilók. Logikus:D
2021. ápr. 26. 19:44
 32/42 A kérdező kommentje:
Önkritikás, összevesztél a képzeletbeli barátnőddel?
2021. ápr. 26. 19:55
 33/42 A kérdező kommentje:
Úgy oltasz amúgy, hogy mindjárt álomba sírom magam. Kegyetlen!
2021. ápr. 26. 19:55
 34/42 anonim ***** válasza:
100%
#30: az ember valoban konnyebben hizik 35 evesen, mint 20 evesen es tobb befektett munkat igenyel, de aki foglalkozik magaval, az 35 meg 45 evesen is jol fog kinezni. nem ugy, mint egy tini, de ez nem ugy mukodik, hogy elmulsz 30 es akarmit csinalsz, felszalad rad 40 kilo. 2-3 max, de az meg kit erdekel. anyam meg 60 evesen is vekonyabb, mint sok mai beles kiscsaj. de kedves a fenyegetozesed, hogy abbol indulsz ki, mindenkinek selejtes dagadt genetikaja van:D:D
2021. ápr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Hozom a popcornt. Kész Monika show, amit egyesek leművelnek itt verve a nyálukat. Amúgy egy dolog, hogy 35 felett könnyebb hízni, de nem törvényszerű, hogy mindenki dagadt legyen. Az én családomban nem divi, hanem ha kell 6 km-t lefut nevelőapám 50 évesen heti 4 x. Anya hasonlóan, úgyhogy sírni lehet, de akkor nem kell csodálkozni, hogy a kutya nem sajnál meg, mert van egy nehezebb út is. :D

Amúgy meg igen, valahol kell, hogy vonzzon a másik. Ebben nem tudom, mi újdonság van. A sarki csövessel sem jöttök össze szánalomból, mondván, hogy "rondább már nem lesz".

2021. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 A kérdező kommentje:

Jajj, tudtam, hogy ezt a dumát már hallottam valahol. Most eszembe jutott. 18-19 éves koromban, rámírt egy 46 éves fószer, hogy nagyon szimpatikusnak tűnök, szeretne velem ismerkedni. Mondtam, hogy köszönöm szépen, hogy írt, de már van édesapám, és nem szeretnék másikat.

Na erre közölte, hogy mi a f*szt képzelek magamról, és majd nézzem meg magam, mikor annyi idős leszek, mint ő, ráncos leszek, meg a testem is ronda lesz:D

2021. ápr. 26. 20:13
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
37: Nem erről van szó. Hanem érni fogsz még 30 éves korodig agyban, és eljutsz odáig, hogy nem dobod ki 3 évente az aktuális párod azért mert hízott 10 kilót ahhoz képest, mint amikor megismerted. Ehhez persze érni kell és nem a te hibád, de eljön majd amikor baromira nem ez fog számítani már.
2021. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
38-as, már meg ne haragudj, de nem törvényszerű, hogy mindenki 10 kg-ot hízzon. És sajna sokszor a 10-ből 20, 30, 40 lesz. Aki igényes később is az lesz. :) A 36 voltam. Amúgy meg ilyen fiatalon pont, hogy válasszon igényesen, mert még van bőség. :)
2021. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
30%
39: Persze, válasszon. De ezzel a mentalitással bármi probléma lesz, kidobja a párját mint egy gatyát? Érted, ezzel a gondolkodással szerintem nem hosszú távra fog szólni semmi. Persze nem volt szó hosszabb távról a kérdésben, de feltételeztem, hogy nem futó kalandokban gondolkodik.
2021. ápr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlen kell kidobni, de én fizikailag nem tudnék vonzódni a másikhoz, ha teszem azt 20 kg-mal kövérebb lenne. Most nem arra gondolok, hogy idővel ráncos lesz, én is. De azt el nem tudom képzelni, hogy ne tegyek meg mindent, hogy a lehető legjobban nézzek ki mindig. A kérdező is szerintem ilyesmire gondolhatott.
2021. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!