Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan felháborító, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan felháborító, hogy online társkeresésnél (illetve a legtöbbször élőben is) a külső jelenti az első rostát?

Figyelt kérdés
Rengetegszer olvasom itt, hogy ki vannak azon akadva, hogy milyen felszínesek azok, akik nem írnak vissza, nem randiznak olyanokkal, akik nem tetszenek nekik. Attól még mert az emberek többsége első körben a külső alapján szelektál, a belső értékek, és a közös dolgok ugyanolyan fontosak.
2021. ápr. 26. 14:48
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Az pedig, ha valaki csúnya, nem garantálja, hogy normális is.
2021. ápr. 26. 16:23
 12/42 anonim ***** válasza:
24%

Miert, ha valaki szep, akkor normalis es jo ember?



Kerdezo egy troll

2021. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
47%
Hát én most kicsit máshogyan szemléltetném a dolgokat. Kicsit valóban felszínes, annyiban, hogy például én világ életemben hasonló stílusú pasikat húztam csak jobbra (fekete, gothosabb), ám aztán valamiért "adtam esélyt" egy kicsit basicebb fiúknak is és no lám így találtam rá a mostani páromra, akinél egy red flaget sem tudok felhozni, nem úgy mint exeimnél! Kicsit felszínes voltam anno bevallom, de tanultam belőle :)
2021. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy így lenne. Benne van a kérdésben (bár láthatóan a szövegértés komoly gondot okoz) hogy ELSŐ rosta. Ha jól néz ki, de nem normális, nyilván nem jövök vele össze.
2021. ápr. 26. 16:30
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
Ne sirj mar kerdezo, ha nem ertesz valamit, inkabb ne kerdezd meg, szanalmas. Meg ahogy veded a magad kis igazat. Kit erdekel, hogy te mi alapjan szelektalsz? Megvolt az 1 perc onreklamod, tiplizhetsz.
2021. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
24%
Lehet, nem leszek népszerű a véleményemmel, de ha kizárólag olyan férfiaknak adtam volna esélyt életemben, akik nagyon tetszettek külsőre, akkor lehet, még mindig egyedül élnék. Szerencsére azonban esélyt adtam a páromnak, aki elsőre ugyan nem volt az esetem, de a személyiségével szépen, lassan megfogott. Ma már senkire nem cserélném el. Halkan jegyzem meg, az első vőlegényem tökéletesen megfelelt külsőleg az ízlésemnek, de egy elviselhetetlen idióta volt, mint ember. Ennyit erről.
2021. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

15-ös nem én szelektálok így, hanem minden normális ember, bár ezt ti itteni élettelenek nem tudjátok megérteni.


"Megvolt az 1 perc onreklamod, tiplizhetsz." mit reklámoztam magamon, te sok eszű?:D Legközelebb kérjek tőled privátban engedélyt ha kérdést szeretnék kírni?

2021. ápr. 26. 16:48
 18/42 anonim ***** válasza:
11%

Ha egy férfi használja X önbecsüléssel, X/10et csinálnak belőle a nők.

Ha egy nő használja Y önbecsüléssel 5Y lesz pár hét múlva a saját magáról alkotott képe.


Mindenki először a legszebbeket választja ki, de a férfiak elég hamar racionalizálják az igényeiket, ha arra a szükség van. A nők ehelyett balga módon belefutnak általuk nem kívánt szexkapcsolatba pár kiemelkedően jóképű pasival, majd utána összetört lélekkel sírnak pár hónapig / évig


Nincs objektív mérlegelés arra, ki hogyan néz ki. Folyamatosan őrlődik az ember ha sikertelen, ő nem elég jó, vagy a másik fél túl válogatós, esetleg az algoritmus babrál ki az emberrel.

2021. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
72%

"megcsunyul (a szepseg nem orok),"


Nyuszika, ismerkedésrol volt szó, nem párkapcsolatrol.

Amúgy meg ha full igénytelen lesz, akkor igen, lecserélnem.

2021. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan már, aki azt mondja, hogy neki nem számít a külső semennyit, az szimplán hazudik. Akár még magának is. Van azért egy szint, ami alá nem megyünk, mert egyszerűen taszít.

Én spec ezzel úgy vagyok, hogy ne legyen ronda. Nem kell, hogy übermacsó nagggyonszexicsávó legyen, tényleg, egy teljesen átlagos fej is tud nekem tetszeni, de na, van egy alsó határ, és ha a pasi az alatt van, sajnos nincs az a belső tulajdonság, amivel kompenzálni tudna.

Más kérdés, hogy az online ismerkedés ilyen téren torz, az ember úgy érzi, mintha egy webshopban lapozgatna, és sokkal nagyobbakat szelektál, mint élőben tenné.

2021. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!