Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerelmes vagyok és házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok és házas férfiba és ő is belém. A családjaink ismerik egymást, ő és a férjem gyerekkorukból ismerik egymást.Van ennek jövője?

Figyelt kérdés
El akarja hagyni a feleségét, már anyagilag és jogilag is készíti elő a terepet. Én nem vagyok abban biztos, hogy a szerelem elég ok felrúgni a családi életet, mert emberként szeretem a férjem. Attól is tartok, hogy egy ilyen kapcsolat túl sok nehézséggel indulna és ennek meglenne a következménye. Nála két nagy gyerek van (17 és 19 évesek), nálam egy kicsi (3 éves). Volt valaki esetleg hasonló helyzetben? Hogyan végződött? (A feleségét mindenképpen elhagyja, nem miattam döntött így és nem befolyásolja, hogy összejövünk-e. Még egy csók sem történt köztünk soha, egyszer ölelt meg hosszabban.) Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 25. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Ő MINDENKÉPP ELVÁLIK, NInCS MIT VESZTENIE, de önnek meg van, úgyhogy gondolkodjon!
2021. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Onnan kedve hogy szerelmes vagy vagyis erzeseid vannak egy harmadik fel fele a kapcsolatotok meg van pecsetelve. Ez nem fog csak ugy magatol elmulni. Az hogy van-e jovoje csak rajtatok mullik, ha mindketten akarjatok akkor van. Ha nem lepsz akkor egesz eleteben azon fogsz kattogni hogy vajon jobb lett volna-e vele es a ferjedet fogod hibaztatni azert mert nem leptel ergo nem adtal eselyt magadnak. Ha kepes voltal beleszeretni valakibe amkor a ti kapcsolatotok mar szart sem er, ha minden rendben lenne nem szerettel volna bele egy harmadikba.
2021. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Itt neked van veszíteni valód,főleg 3 éves gyerekkel.
2021. ápr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!