Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 év feletti, nőknél sikertel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti, nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan viselitek lelkileg a helyzeteteket? Van valami tanács vagy stratégia, ami megkönnyíti a mindennapokat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

25 feletti vagyok, vannak sikereim a nőknél, de mind csak alkalmi. Párkapcsolatot egyszerűen nem tudok találni, most is csak szexkapcsolataim vannak.

És mielőtt támadna bárki, elárulom, hogy külsőre irigylésre méltóak a sikereim, de valójában belül egy rothadt világ emészt fel és a lelki magány.

2021. ápr. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
11-es. Én már 37 vagyok, de huszonévesen jól néztem ki (most már nem, kopaszodás, megereszkedett arc-szteroidok, hiába vagyok hegyomlás-176 cm, 95 kg, amiből 92 izom) és akkortájt volt 6 barátnőm (fél-1 év mind), meg vagy 18 egyéjszakás. Szóval kiéltem magam. Csak ez lófüttyöt sem ér, mert bár vannak emlékeid, milyen egy kapcsolat, milyen a szex, de magányos maradsz. Szóval semmit sem érnek a rövid kapcsolatok vagy egyéjszakások, ha nem voltak azok minőségiek és 30 felett magányos vagy.
2021. ápr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!