Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 év feletti, nőknél sikertel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év feletti, nőknél sikertelen férfiak! Ti hogyan viselitek lelkileg a helyzeteteket? Van valami tanács vagy stratégia, ami megkönnyíti a mindennapokat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Csak a sok rejszolás, hogy legalább az a feszültség elmúljon.
2021. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
van, legyen pénzed. Az sem baj, ha adótcsalsz 100 milliókért és büntető fékezel-lásd Berki. Börtönbe sem lehet zárni soha. Szóval itthon bármit megtehetsz.
2021. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csomót dolgozom, a kevés szabadidőmben pedig próbálok a hobbiknak élni (gamerkedés, kirándulás, olvasás, filmezés, haverral talizás). Nem nagyon van időm és kedvem ezen keseregni, meg amúgy sem lehet mindenkinek nője, pláne jó nője. 31f
2021. ápr. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
30 felett meg egyre jobban bele is tőrödik az ember, hogy már nem annyira fiatal, az idő is lassan elment felette, már nem a csajokra fekteti a hangsúlyt, hanem az életére, karrierre, saját magára.
2021. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress célokat, új elfoglaltságot. Én pl a minél hamarabb házvásárlást és egy spartan race teljesítését tűztem ki célnak illetve egészségesebb életmódot. Ha ezek sikerülnek, akkor jöhetnek a következő célkitűzések.
2021. ápr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress értelmes és alkotó hobbikat. Én sokat olvasok és úgy érzem, a könyvek sokat hozzátettek a személyiségemhez. Vagy ott a sport, ott a munka és még rengeteg minden. Meditáció is hasznos lehet.
2021. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen viselem, megoldást nem találtam. Hobbival és munkával átmenetileg el tudom terelni a figyelmem, de nem old meg semmit.
2021. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A hobbi vagy a munka csak akkor tereli el a figyelmedet ha teljesen le is köti azt, és akkor is csak addig, amíg azt végzed.

Mihelyst befejezed, és van egy kis szabadidő agyalni, már agyalok is.

Ezért szoktam rá a gyakorira, mint elfoglaltságra, minden kis extra szabadidőmet ebbe ölöm sokszor, hogy addig is lekössem magam, és inkább kiírjam magamból a frusztráltságot, vitázni szeretek.

Ha az életemen gondolkodnék állandóan tehetetlenségemben megőrülnék teljesen, ezért az nem jó dolog. Ja és persze sok sör is segít valamennyire, főleg esténként

2021. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dolgozom, kollégákkal nagyon jól elvagyok. Itthon kockulok, gitározok, filmeket nézek, zenét hallgatok, vagy ténykedek valamit a kertben, szerelek valamit.

Van egy nyaralóm idén azt tervezem felújítani, erre eléggé el fog menni az időm (na meg a pénzem).

Gyakorikerdesek.hu-n olvasok hülye kérdéseket és írok hülye válaszokat.

Elmegyek bringázni, kisebb-nagyobb köröket teszek a környéken. Akár hétköznap is.

Hétvégente eddig haverokkal ültünk össze, beszélgettünk, bebasztunk.

Mostmár lehet menni kocsmázni, ez is egy opció.

Normál esetben nyáron megindulnak a fesztiválok, vannak koncertek, ezekre is szívesen járok.

Külföldi utazás egyetemi ismerősökkel, haverokkal.

Stb

Van sok lehetőség.

2021. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen sok életképtelen van az oldalon?


Olvasatok ezt csajok? Mikor írjatok egy kérdezőnek hogy minden kérdést ugyan ír ! Na ugye higy nem igaz ? 😀

2021. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!