Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is felszínesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felszínesek azok a nők, akik szinte kizártnak tartják, hogy összejöjjenek egy olyan férfival, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 14:15
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
77%
Önkritikás, holnap egész nap a legjobb barátommal leszek, de este megígérem felnézek! Addig dobj már össze egy önkritikáról vagy AKÁR felszínességről szóló kérdést, légyszíves, mert ez már nem állapot!
2021. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos a szarkazmusod, de ez rólad sem mondható el annak ellenére, hogy ezt képzeled magadról.

Én a helyedben leszállnék a magas lóról, de ugye név nélkül lehet nagyon nagy szájúnak lenni.

Az a szerencse, hogy az ilyeneken csak szánalmasan röhögni tudok, mert valami frusztrációd van... Ahelyett, hogy leküzdötted volna a lelki nyomorod szarkazmussal palástolod.

Az ilyen ember mint te saját magán sem tud segíteni, mint a mellékelt ábra mutatja.

2021. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
72%
Ha emiatt felszínes vagyok, ám legyen. De mivel már lassan 30 éves leszek, nyilván ha a korombeli férfinak nem volt barátnője teszem azt 30-32 évesen, azzal a férfivel igenis valami gubanc van.
2021. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
54-es, fogalmazd már meg magyarul is a mondandódat légyszi!
2021. ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
0%

Megfogalmaztam, ha nem érted, nem az én problémám.


Ha nem érted/fáj a gúny, irónia,szarkazmus -nem az én problémám.

2021. ápr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
78%
Nekem aztán nem fáj semmi, nem nekem áll annyiból az életem, hogy idejövök kiokádni a gyűlöletet magamból a frusztráltságom miatt :D
2021. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
76%

AZt meg tudod mondani, hogy mit kellett volna megindolkolni? Mert akkor nagyon szívesen válaszolok rá, kedves 54#-es.

A hiszti fogalmával pedig nem igazán vagy tisztában, szóval ha kellene egy felvilágosítás, akkor szívesen megteszem amit tudok.

Érdemi választ pedig nem igazán kaptam az 52#-es hozzászólásomra.

2021. ápr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

58-as, melyik választási lehetőségre nyomtál ebben a kérdésben:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


?

2021. ápr. 24. 23:18
 59/66 anonim ***** válasza:
62%

Nem láttam még a kérdést.

Szóval semmire.

2021. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
83%

Ha egy férfi nem a nőket hibáztatja, csak egyszerűen valamilyen oknál fogva nem jött neki össze az, hogy párt találjon akkor össze jönnék vele.

Szóval a talánra nyomtam, mert mindkettőt fenntartom.

2021. ápr. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!