Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is felszínesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felszínesek azok a nők, akik szinte kizártnak tartják, hogy összejöjjenek egy olyan férfival, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 14:15
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
87%
Minek teszed fel a kérdést, ha nem bírod a negatív kritikát?
2021. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a válaszaidból mindenki rájött, hogy miért nem volt még barátnőd, és levonja a konklúziót, hogy nagyon is jól tenné, ha nem állna le veled:D
2021. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen privát döntés, hogy ki mi alapján utasít el vagy választ valakit, ha kapcsolatról vagy szó.

Tehát az is magánügy, ha valaki nem választana azért mert 30 évesen tapasztalatlan vagy párkapcsolatok terén, függetlenül attól, hogy szerinted ez felszínesség vagy nem. Szerintem nem az.

2021. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
18%

Az teljesen normális, hogy egy nő nem akar egy tapasztalatlan férfival ismerkedni főleg, ha mar elmúlt 30 mert akkor komoly gondjai vannak a személyiségével és bénázna az ágyban. Viszont ha egy férfi nem akar olyan nővel lenni akinek sok párja volt előtte, akkor a férfi a gecci. A nő pedig teljesen normális annak ellenére, engedte, hogy átmenjen rajta fél BP.

Ebben a csodálatos felnőtt párkapcsolatok kategóriában csak nőstények és simpek vannak.

2021. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

Köszi, 12-es, nagyon kedves vagy, remélem örülsz most, ahogy mennek a zöld pipák a kommentedre.


13-as. Mi van akkor, ha 1. randin derül ki ez a dolog? Ha egészen addig tökre szimpatikus a lánynak a srác és első randin is, egészen odáig, hogy a lány felteszi neki a kérdést, hogy mióta szingli és ő azt feleli őszintén, hogy még nem volt komolyabb kapcsolata? Akkor is dobnád a srácot?

2021. ápr. 24. 15:08
 16/66 anonim ***** válasza:
86%
12-es vagyok. Veled ellentétben engem baromira hidegen hagy, hogy a gyakorikérdéseken ki pontoz fel meg, le. Ez is sok mindent elárul rólad.
2021. ápr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Képzeld, engem sem igazán érdekel a pontozás, egyetlen egy kommentet sem pontoztam le vagy fel. Pedig volt egy pár "csodálatra méltó" komment, például amikor az egyikőtök a "defektes egyed" kifejezést használta.
2021. ápr. 24. 15:16
 18/66 anonim ***** válasza:
71%

Igen. Mint ahogy bárkit, akivel valamiért nem tudok komoly párkapcsolatot elképzelni. Legyen az dohányos, drogos, rasszista, vagy csak olyan valaki, akivel semmi "baj" nincs, csak nem egyeznek az igényeink. Pl ő vallásos én meg nem. Egy 30 éves ember számomra nem srác hanem férfi. Még ugyan nem vagyok 30, de addigra valószínűleg gyereket szeretnék és lehetőleg házasságot is.

13-as voltam.

2021. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
66%
Látom reggel kilenckor is kiírtál már erről egy kérdést:D
2021. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:

"13-as. Mi van akkor, ha 1. randin derül ki ez a dolog? Ha egészen addig tökre szimpatikus a lánynak a srác és első randin is, egészen odáig, hogy a lány felteszi neki a kérdést, hogy mióta szingli és ő azt feleli őszintén, hogy még nem volt komolyabb kapcsolata? Akkor is dobnád a srácot?"


Erre volt a válaszod, hogy igen? Szóval tökre szimpatikus volt, aztán kiderül, hogy nem volt még párkapcsolata és csak emiatt dobod. Hát ez komoly. :D:D:D

2021. ápr. 24. 15:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!