Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is felszínesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felszínesek azok a nők, akik szinte kizártnak tartják, hogy összejöjjenek egy olyan férfival, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 14:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ hány éves a férfi.

Mert ha 30 felett nem volt barátnője, valószínűleg a személyiségével van probléma.

Én nem tartom ezeket a nőket felszínesnek.

Kifejtenéd szerinted miért azok, kérdező?

2021. ápr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, miért nem volt barátnője.
2021. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
68%
nem fslelszinesek, csak meg akarjak magukat kimelni a felesleges koroktol. azert az esetek nagy tobbsegeben ha egy pasinak 30 eves koraig nem volt noje, akkor ott valami gond van. plusz eselyes, hogy szuz is, ahhoz meg vegkepp noncs kedvem, hogy egy szuz fiu benazasat elviseljem.
2021. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 Ollókezű Edward ***** válasza:
83%

Több okból nem jövök össze olyan férfival, akinek még soha nem volt nője.

1. Eléggé valószínűtlen, hogy még 30-40 évesen is ilyen helyzetben legyen. Mondjuk ha fiatalabb férfival ismerkednék, akkor esélyes lenne.

2. Előbb-utóbb úgyis ki akarja majd élni magát, nekem pedig nem fér bele az, hogy más nőket d*gj0n, csak mert eddig nem jutott neki. Jártam már így, megköszönte, hogy felépítettem az önbizalmát, de ő már zöldebb mezőkön akar legelészni. Még egyszer nem fogom így lábon lőni magam. Egyébként hiszem, hogy van olyan férfi, akinek elég, hogy egész életében egy nővel legyen, de a kultúra, amiben élünk, nem épp ezt az életformát támogatja.

Ezek az okaim, és nem hiszem, hogy most emiatt felszínes lennék.

2021. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindegy hogy 23 éves vagy 33. Az előbbinél nem zavar, az utóbbi meg defektes egyed. Ahhoz nincs türelmem.
2021. ápr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:

Hú, hát vannak itt beteg lelkű nők.


Egyedül a 2-es válaszoló tűnik normálisnak így érzésre.


Csak amiatt a tény miatt elutasítani valakit, mert még nem volt barátnője, függetlenül attól, hogy milyen személyiségű ember, elég felszínes dolog. Szerintem.

2021. ápr. 24. 14:27
 7/66 anonim ***** válasza:
88%
Itt inkább veled lehet probléma ha nem kellesz a nőknek.
2021. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
89%

Az, hogy számodra ki tűnik normálisnak, az egy dolog.

Ha egy 30 éves férfinek nem volt egy hosszabb távú kapcsolata sem (azaz nem tudott egy nőt sem megtartani) vagy egyáltalán semmilyen dolga nem volt nővel, az egy óriási redflag.

Senki nem mondta azt, hogy ez egyből kizáró ok volna, csak azt, hogy kissé fentartásokkal kezelném azt, ha egy ilyen férfi szeretne közeledni hozzám.

1#-es vagyok.

2021. ápr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:
Mindegy, pontozgassátok csak egymást felfelé.
2021. ápr. 24. 14:37
 10/66 anonim ***** válasza:
89%

A 4-es is elég normális választ adott. Szerinted azért nem normális, mert nem ért veled egyet.

Egyébként pedig 30 éves kor felett tényleg már elég fura, ha nem volt barátnője.

De viszont, ha azért nem volt mert nem akart, nem fogta meg senki sem és mondjuk az az egy nő igen, akkor szerintem még elfogadható.

2021. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!