Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is felszínesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felszínesek azok a nők, akik szinte kizártnak tartják, hogy összejöjjenek egy olyan férfival, akinek még nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 24. 14:15
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
26%

Persze alukaloba ilyenkor xd az alkoholra vagy a gyogyszerekre gondolsz a "baratod" alatt?



Neked uldozesi maniad van amugy


Na sracok, inkabb ne legyen baratnotok, mint egy ilyen emberrel keruljetel kapcsolatba.

2021. ápr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenkor? Az interneten szerinted nem lehet ismerkedni? Jó tudom, veled se neten, se élőben nem áll szóba senki, de na.
2021. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

Velem nem ismerkednél? Küldjek privit? :D


Ja, bocs, nem volt még barátnőm, úgyhogy sz**t sem érek a szemedben.

2021. ápr. 24. 18:46
 44/66 anonim ***** válasza:
88%
A kommentjeidből, és a hisztidből is látszik, hogy nem semmiért nem volt még senkid.
2021. ápr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 A kérdező kommentje:
Elhiheted, hogy nem vagyok egy rettenetes, szörnyű ember, mint akinek gondolsz. Olvasd vissza a kommentjeimet, szerintem nem írtam le olyan dolgokat, amiken ki kellett volna akadnotok. Élőben, randin (ritkán történik meg, hogy eljutok randira) is próbálom a legjobb formámat hozni, próbálom elérni, hogy megszeressen a lány. Elég érzékeny (és érzelmes) vagyok és a szar múltam miatt néha akaratlanul is falat állítok magam köré, amit nyilván a lány is megérez és sokszor emiatt nincs folytatás, mert nem tudok megnyílni.
2021. ápr. 24. 19:00
 46/66 anonim ***** válasza:
94%

"akaratlanul is falat állítok magam köré, amit nyilván a lány is megérez és sokszor emiatt nincs folytatás, mert nem tudok megnyílni."


Egy jó pszichológus tudna ezen segíteni.

2021. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
17%
#1 Az egy hatalmas tévedés, hogy a személyiségével van gond. Pont, hogy a kinézetével, ahol pedig egy peches esetben elég az is, hha valaki 5-6 évvel fiatalabbnak néz ki a valós koránál. Ha a személyiség lenne a probléma, de külsőre patent, akkor futó kalandok, majd én megváltoztatom / betöröm típusú kapcsolat összejött volna simán neki. És ettől felszínesek a nők, és itt mutatkozik meg, h még fel sem vállalják....
2021. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
Na most is jól megmondtad Önkritikás! Csak így tovább!
2021. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
80%

#47

Azért vagyok felszínes, mert számomra nem számít a külső, csak valakinek a személyisége?

Vagy azért mert azt gondolod, hogy minden nő aki ezt írja, hazudik?

Minden ember lehet felszínes, nem csak a nők.

Én inkább az olyan embereket gondolom felszínesnek akik általánosítanak egy adott nemmel kapcsolatban, és ezen az oldalon írják ki ilyen stílusban a sikertelenségükből adódó frusztrációjukat.

2021. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
0%

#49

Gratulálunk, te vagy a felső 1%, a társadalom csúcsa. A felszíntelenség a felszínesség tengerében, a fény az alagút végén aki előreviszi a női nemet és a társadalmat. 😂

2021. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!