Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudatos párkeresés során más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatos párkeresés során más is érzett már ilyet?

Figyelt kérdés

Régóta egyedül vagyok, szóval aktivizáltam magam, beregisztráltam a tinderre. A tinder mechanizmusának megvannak a sajátosságai, de ezzel nem volt problémám, vannak sikereim, normális lányokkal beszélgetek, eddig ilyen szempontból nagyon pozitív minden. Viszont eddig 0 érzelem volt mindenben. A beszélgetésben, a randikban, mindenben. Ugyanazokat a köröket futjuk mindenkivel, aztán itt agyalok minden első randi után, hogy akarom-e én ezt egyáltalán.. 3 hete regisztráltam, és már most ott tartok, hogy csak azért csinálom a randizgatásokat, hogy legyen tapasztalatom és ne bénázzak, ha eljön az igazi. Tisztában vagyok azzal, hogy egy szar alak vagyok emiatt, rosszul is érzem magam miatta. Minél több ideje vagyok fent, minél több matchem és lájkom van és így minél többet válogathatok, annál kevésbé veszem komolyan. A jelenlegi 10 matchemből 1 emberen kívül már senkinek nem válaszoltam, és pont olyanná tett az app, amit gyűlöltem másban az elején..

Más nem érez ilyet?


25/F


2021. ápr. 23. 23:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin még idegenek vagytok, arra jó, hogy eldöntsd külsőleg tetszik és láttok rá esélyt, hogy több legyen. Sok match azért jó, mert válogathatsz, viszont ha egyikbe se fektetsz energiát, sose fogod megismerni így érzelmek sem lehetnek. Érdemes egyszerre egy max két nőre fókuszálni, ha randi után nem szimpi akkor elengedni.
2021. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Á, ugyan ez volt velem is.

Baromi fárasztó az x-edik "haszontalan" pasival randizni, amiből nem lesz semmi. De megerőltettem magam, hogy még egyet, még egyet. Aztán csak jött valaki :)


Ne add fel.

2021. ápr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Tarts szünetet, könnyen bele lehet fásulni, ahogy tapasztalod is.

Ha megvolt a szünet, akkor tudatosan, kevésbé rápörögve, kisebb lángon folytasd, hogy ne jöjjön vissza a függőség.

Próbálj egyszerre kevesebb lányra fókuszálni, hamar döntsd el, ki a szimpatikusabb, és oda tegyél több energiát a megismerésbe. Írogatásból nem lesznek érzelmek, sok személyes találkozó, megnyílás, feloldódás után jönnek a mély érzések, és ez idő. És ne ess abba az illúzióba, hogy jön majd a jobb, még jobb, tökéletes. Láttál már elég sokat, nem valószínű, hogy pont a következő lesz a legeslegjobb a többinél, akiknek esélyt sem adtál a kibontakozásra. Lassíts a tempón, ha túl sok a match, lehet, nem is kell előfizetés.

Persze, jó, ha sokból lehet választani, de csalóka ez a mindig jön jobb érzés, felületessé, telhetetlenné tesz. Arra jó csak, hogy ne görcsölj rá nagyon egyre, merd önmagad adni és könnyebben kezeld a kudarcot. Ezen felül inkább hátrány szerintem. Nekem pl alapszabály volt, hogy hacsak nem vokt valami egyértelmű kizáró ok az első randin, ha jól éreztem magam vele, de nem tudtam dönteni, akkor volt mindig második. Egy idő után látod, halad-e valamerre, vagy más jobban megfog. Az a baj, hogy nagy a nyomás, hogy döntsd el, mielőtt még igazán megismerhetnétek egymást, mert ugye nem szép dolog párhuzamosan randizni meg hülyíteni a másikat. És nehéz is dönteni, mert légüres térben vagytok kb a randin, teljesen más, mint amikor az életben ismered meg és úgy rögtön látszik a vonzalom, szimpátia. Amikor badooztam 2 éve, összesen 3 pasival találkoztam, minddel volt 2 randi legalább, de már elég hamar éreztem, kivel van meg a plusz, csak nem akartam túl hamar, vakon dönteni, csak azért, nert rámenősebb volt, a többinek is esélyt akartam adni. De végül a többiek felé a szimpátián kívül a többedik randin sem éreztem semmit, nem is volt annyi közös metszet az életünkben, nem alakult velük tovább, lezártam. Az elsővel kapcsolat lett, az egyik sráccal meg barátság, és nem is működött volna kapcsolat más élethelyzet miatt. A tapasztalatom tehát az, higy valójában nehéz volt hármat egyszerre menedzselni, érzelmileg is rossz volt, ezért nem is ajánlom hogy sokáig többel randizz egyszerre, nem lesz annyi lányra energiád, figyelmed. Anélkül pedig nem tud alakulni a kötelék, és az üresség miatt csak tovább hajszolod az újat, izgalmat... Mint egy függő. Látod, hogy elront, szokj le picit, ha ezt érzed, tarts szünetet.

2021. ápr. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Próbáltad úgy, hogy nem fizetsz? Én eddig ellenálltam annak, hogy fizessek ennek a cégnek, mert összességében azt érzem, eddig sem az ap hibájából nem lett nagyrészt párom, hanem mert a nőkből is kiölt mindent. Nem fektetnek energiát a beszélgetésbe, leokézzák a randit majd ghostolnak, hitegetnek.
2021. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyszer fizettem elő a Tinderre, egy csapásra meg is ölte a hangulatot.

Amíg nem tudtam, ki húzott jobbra, mindig volt miért felmenni, de úgy, hogy mindent tudsz előre, már semmi izgalmas nem volt benne.

Úgyhogy, le is iratkoztam a fizetősről.

Nekem izgalmasabb így, hogy sose tudhatom előre.

Amúgy, 1-2 dologra már rájöttem, hogy fizetős nélkül is kitaláljam, ki húzott jobbra.

2021. ápr. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!