Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudatos párkeresés során más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudatos párkeresés során más is érzett már ilyet?

Figyelt kérdés

Régóta egyedül vagyok, szóval aktivizáltam magam, beregisztráltam a tinderre. A tinder mechanizmusának megvannak a sajátosságai, de ezzel nem volt problémám, vannak sikereim, normális lányokkal beszélgetek, eddig ilyen szempontból nagyon pozitív minden. Viszont eddig 0 érzelem volt mindenben. A beszélgetésben, a randikban, mindenben. Ugyanazokat a köröket futjuk mindenkivel, aztán itt agyalok minden első randi után, hogy akarom-e én ezt egyáltalán.. 3 hete regisztráltam, és már most ott tartok, hogy csak azért csinálom a randizgatásokat, hogy legyen tapasztalatom és ne bénázzak, ha eljön az igazi. Tisztában vagyok azzal, hogy egy szar alak vagyok emiatt, rosszul is érzem magam miatta. Minél több ideje vagyok fent, minél több matchem és lájkom van és így minél többet válogathatok, annál kevésbé veszem komolyan. A jelenlegi 10 matchemből 1 emberen kívül már senkinek nem válaszoltam, és pont olyanná tett az app, amit gyűlöltem másban az elején..

Más nem érez ilyet?


25/F


2021. ápr. 23. 23:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló okok miatt töröltem magam, nekem nagyon elvette a kedvem az ismerkedéstől, de lehet velem van a gond, mert másoknak bejött.

22N

2021. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzek ilyet, mert nekem a 3 hét alatt még 1 matchem sem volt...

Viszont nem gondolom, hogy emiatt szar alak lennél, nem csak azzal szabad randizni, akiből majd a párod lesz.

2021. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2: mert az egész app a pénzről szól, ha férfi vagy. Ha nem fizetnék, nekem is alig lenne, így pedig 150 lány közül válogathatok.
2021. ápr. 23. 23:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit túltóltad. 2 hétre kapcsold ki a megjelenítésed, hogy ne kapján szivecskéket.

Egyébként nem csoda, hogy érzelem nélkül megy. Mégis mit vársz, pár fotó és gépelt szöveg láttan? Tudom, hogy időnként jönnek itt olyan kérdések, amikor még találkozás előtt szerelmet vall a srác, de az ilyen agyilag beteg...

A sok randizással ugyanaz a baj, mint a balra húzással Tinderen. Tudod, hogy úgyis jön a következő, így félvállról veszed.


De annyit megtehetnél, hogy akivel nem akarod folytatni, elköszönsz tőlük

2021. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként első randitól mégis milyen érzelmeket vársz?? Kb azt tudod ott eldonteni, hogy szimpatikus - e a masik vagy nem, a többi meg max később. Nyilván vannak kivételes esetek is, de az ritka.
2021. ápr. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Én pár randi után eljutottam oda, hogy valójában nem éltem bele magam abba, hogy bármi is lesz majd egy újabb első randi után. Igazából csak azért jártam randikra, mert szórakoztatónak találtam, hogy teljesen ismeretlen lányokkal beszélgetek és mindegyik beszélgetés egészen máshová fut ki.


Ez nem azt jelenti, hogy flegma lettem volna, ha valami mégis jól alakul, de kicsit sem akartam megfelelni. Csak élvezni akartam a helyzetet és magamat adni.

2021. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden eddigi válasszal kortekt sztem.

És szerintem is kár volna, nbagy kár túl sokáig ún. "sz@r alak"-ként gondolni saját magadra!!

2021. ápr. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden eddigi válasz korrekt.
2021. ápr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok, és full ugyanezt érzem. Tinderen kb. bárkinek összejön rohadt sok nő pillanatok alatt. Nem kell túlgondolni, pár jó képet kell feltölteni, venni kell prémiumot, és kb. folyamatosan jönni fognak a matchek. Napi 5-10 simán. És most abba a 3-4 ezer ft-ba senki nem fog belehalni. Férfiként szerintem rohadtul megéri.


Viszont emiatt rohadt felszínes lesz az ember egy kis idő után. Én is azt vettem észre, hogy hiába megyek randikra, egyszerűen semmit nem érzek, mert tudom, hogy jönni fog egy jobb, újabb, szebb, és a legtökéletesebbet akarom. Így kb. csak azt élvezem, hogy mindig más nővel vagyok, és ennyi. Az érzelmek teljesen eltűntek belőlem. Nagyon durván megváltoztat ez az app, kiöl belőled minden emberit. Plusz én is már nem írok vissza embereknek, mert egyszerűen képtelenség mindenkinek visszaírni.

És full átérzem amit mondasz, ugyan azzá váltam én is, mint akiket pár éve gyűlöltem... Sose hittem volna, hogy valaha ide jutok. De nem vettem észre, csak mikor már késő volt, és rohadtul nem vagyok erre büszke. Mert én mindig is egy romantikus, meghitt párkapcsolatra vágytam. Nem tudom, hogyan lehetne ezt abba hagyni, és megtalálni az aranyközéputat. A tinder kb. függővé teszi az embert.

2021. ápr. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Így járnak, akik telhetetlenek, felszínesek, akiknek semmi sem elég jó. A végén ott maradnak minden nélkül, egyedül, és amijük, akijük van, abban sem találnak örömet, mert mindíg a tökéletesebbet várják, ami nem létezik.

Közben már valószinűleg rég elszalasztottátok azt, aki tényleg igazán jó lehetett volna.

A munkáltatók is ilyenek, senki sem elég tökéletes nekik, ők pedig a legszebb, legjobb legtökéletesebb dolgozót veszik fel,valamiért mégis rohadnak a munkahelyek, mily érdekes...

Talán mert minimálbérért egy disznóólban, ép eszű ember nem nagyon teszi oda magát.

Na ugyan így működik ma a társkeresés. Sekélyes érzelmű és intelligenciájú, pocakosodó, kopaszodó faszik keresik a tökéletes nőt.

Ti mennyire vagytok tökéletesek? Mit tudtok cserébe adni?

2021. ápr. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!