Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy van hogy a nők mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy van hogy a nők mindentől sírnak?

Figyelt kérdés
Sírnak ha boldogok, ha szomorúak, ha mérgesek, ha bűntudatuk van, ha összezavarodtak, ha meglepődtek, ha komoly témákról beszélnek, és sírnak MINDENTŐL. MIÉRT? 28F

2021. ápr. 23. 21:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Te incel... :D szánalom

Már a szó is, de hogy kiírod mindenhova 36 évesen

Simán írd ki

Tibi vagyok és szűz

2021. ápr. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Hát inkább sírjanak, mint, hogy törjenek és rageljenek mint a pasik, mert az k.va férfias ám :D
2021. ápr. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, milyen picsákat fogsz ki, én nem ismerek olyan nőt, aki mindenen sír.
2021. ápr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
12%

Igen, a nők empatikusak, csak nulla érzelmi intelligenciával ti nem értitek azt, mit jelent az empátia szó. Szerintetek empátia = incelekkel szexelni, mert olyan kis cukimukik. Szerintem meg az, hogy például a segítő foglalkozások nagy részét nők csinálják. Ők foglalkoznak gyerekekkel is, akár pedagógusként, családsegítőkben dolgoznak, szociális munkásként, és pszichológusok között is nagyobb számmal fellelhetők. Gyógypedagógusok, sérült gyerekekkel, emberekkel foglalkoznak. Önsegítő csoportokat hoznak létre, megosztják egymással a nőiség élményét, szeretnek beszélgetni, lelkizni, kapcsolódni.

A lány gyerekem már 10 éves, de szokott még plüssökkel játszani és este amikor lefekszik aludni, mindig úgy teszi le a plüssöket az ágy mellé, hogy betakargatja a fürdőköpenyével. A rokonságban sok fiú gyerek van, ilyet egytől sem láttam még. Ezzel persze nem arra utalok, hogy a fiúk nem empatikusak, hanem hogy a nők azok.

2021. ápr. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%

14#

Incel vagyok, de senki nem utalt rá hogy az empátiának köze lenne a szexhez bárkivel.

Empátia alatt a mások nehéz helyzetét elfogadni, megérteni, és tolerálni képes hozzáállást értjük.

Nézzünk szét egy ehhez hasonló topicban, és láthatjuk hogy a női empátiának nyoma sincs. Inkább azt nézitek hol tudnátok belerúgni a másikba

A való életben ugyanez van, csak ott nem merik így a szemébe mondani az emberek a véleményüket.

A férfi empátia sem nagy, na de a női empátia az viszont a nagy nulla, foglalkozástól függetlenül.

2021. ápr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15

A véleményed nem releváns, amíg bűzlik a hímsovinizmustól. Nem itt kéne kiélned a nő gyülőleted, mert szűz vagy mert folyamatosan visszautasítanak.

2021. ápr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sírni. Nem minden nő ilyen, miért kell megint általánosítani?
2021. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

15#

Az incelgyűlöletet, vagy sokak esetében a konkrét férfigyűlöletet sem itt kéne kiélni, mégis megteszik, megteszitek elég sűrűn

Akkor én miért nem mondhatom meg a nőkről alkotott határozott véleményemet? Ja az nem tetszik ugye, és akkor már nem is releváns mi?

Hát ha nem tetszik pontozd le, de meg ne próbáld már megszabni nekem hogy mit írok ki cicukám!

Ott még nem tartunk

2021. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én csak röhögök. Eddig úgy hívtuk őket szűzfiúk, most már menők, mert van külön nevük. incel :D
2021. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
#18 Amíg nem tudsz kultúráltan véleményt formálni, addig nem vagy vitapartner, sem releváns. Általánosítasz és egyből támadsz azzal, hogy férfigyülölő lennék, holott ez egy anonim oldal és nem tudhatod én milyen hozzászólásokat szoktam még írni. Igen, mindenféle ilyen megnyilvánulást elítélek, akár férfi akár nő írta. Felesleges több karaktert rád pazarolnom, mert érzelmileg visszamaradott vagy, tehát további szép napot!
2021. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!