Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az hogy van hogy a nők mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy van hogy a nők mindentől sírnak?

Figyelt kérdés
Sírnak ha boldogok, ha szomorúak, ha mérgesek, ha bűntudatuk van, ha összezavarodtak, ha meglepődtek, ha komoly témákról beszélnek, és sírnak MINDENTŐL. MIÉRT? 28F

2021. ápr. 23. 21:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
Ezt egyszerűbb csak elfogadni és zsepivel dobálni őket :D
2021. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden nő ilyen. Én kb évente egyszer sírok. Nem minden nő ilyen galamblelkű. Persze, én meg rideg vagyok. Kinek mi jön be, ha neked nem jön be az ilyen intenzív érzelem kinyilvánítás, keress olyat aki nem ilyen.
2021. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Mert a nők így vannak összerakva. Érzékenyebbek, érzelgősebbek. Könnyen elérzékenyülnek vagy épp összetörnek.Így vezetik le a feszültséget vagy épp így élik meg a számukra nagyon boldog pillanatokat. Ők így lettek összerakva és így kell őket elfogadni és szeretni!:)23f
2021. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Még mindig jobb, mint háborúkat indítani országok ellen és legyilkolászni egymást. Ilyen csak a férfiak fejében fordul meg...


A nők érzelmesebb, empatikusabb lények. Ennyi.

2021. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

Én is sírós típus vagyok. A túlfokozott érzelmeim könnyekben manifesztálódnak, ennyi. Szerintem így adom ki a feszültséget. Ha egy számomra érzékeny témáról beszélek (vagy rendkívül dühös vagyok), van, hogy anélkül folyni kezd a könnyem, hogy valójában sírni "akarnék". A barátaim már megszokták, nálam ez természetes folyamat.

A párom meg csak mosolyog, ha együttlét után elbőgöm magam, mert tudja, hogy akkor nagyon jó volt :D :D

2021. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

"A nők érzelmesebb, empatikusabb lények. Ennyi."

Tényleg nagyon vicces, de talán még viccnek is durva torzítás, mert a nőkben eddig egy hangyakakányi empátiát sem sikerült felfedeznem.

Valóban érzelmesek, ill. jobban kifejezik azt, dehogy együttérzés vagy hasonló legyen az kizárt.

Önzők és gátlástalanok, a férfiaknál sokkal durvább szinten, az empátiát hírből ismerik legfeljebb.

2021. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 azért nem minden nő pszichopata, de látom neked is sikerült a hozzád valókat bevonzani állandó jelleggel...
2021. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
#6 nem minden nő ilyen, a férfiak közül pedig még annyian sem, szóval inkább hallgass😅
2021. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
19%

Két dolog miatt sírok. Ha valakit tényleg megszeretek és megbánt, vagy ha gyászolok. És ennyi.

És ez a kérdés úgy fos ahogy van

Minden , de minden egyes alkalommal nőlelkű férfiakat fogok ki, mind érzelgősek, túlaggódók, hisztisek.

És nem, nem egy tenyeres-talpas favágó ursula vagyok kockás ingben, millis hajjal

2021. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

A nők érzelmesebb, empatikusabb lények. Ennyi"



Vagyis ezt az image-et akarjak fenntartani, hogy ne kelljen felelosseget vallaniuk.



36F incel

2021. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!