Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem bele tudnék szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem bele tudnék szeretni valakibe, akivel igazán jól kijövünk, bárhogy néz ki!?

Figyelt kérdés

Hol keressek ilyen online felületet? Elég kívülről, ha tudom a valódi korát(max 36), és hogy legalább olyan magas, mint én cipőben(172 cm) és hogy nem szélsőségesen elhízott, mondjuk 172 centihez 110 kiló nem lenne rendben, és hogy normális méretű(legalább 12 centi és 2,5 vastag a farka és potens) a pénisze.


Annyira hiányzik, hogy valakivel egy hullámhosszon legyek, hogy külsőre csak ennyi elvárásom van, de valami olyan oldal kellene, ahol látszik, hogy a fő témákban kijövünk, vagy el tudjuk fogadni a másik véleményét és beszél is róla, megvitatja.. Legyen valami kérdőív vagy ilyesmi, ahol a hasonlóan gondolkozókat hozzák össze. Hol van ilyen oldal, ahol a belső az elsődleges és van egy előzetes szűrő?


2021. ápr. 23. 19:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Privátban küld el az elérhetőséged. 😀
2021. ápr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sejtem miért nem bírnak...😂
2021. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!